Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/rethod/domains/otohurtownia.pl/public_html/templates/oto3/functions.php on line 196

135 zł/m²

Opakowanie = 2szt. płytek/1,44m²
194,4 zł/opakowanie

Nr art. 73530

{j2store}304|cart{/j2store}

Po wypełnieniu formularza zamówienia, w wiadomości zwrotnej, wyślemy FV proforma z kosztami dostawy.
Wysyłamy tylko pełne opakowania.

Wykończenie - poler
Wymiar płytki - 120 x 60 cm
Grubość - 1 cm

Klasa Ścieralności - PEI 4
Ilość w opakowaniu (w m²) - 1.44
Płytka rektyfikowana - Tak
Mrozoodporna - Tak
Miejsce użytkowania - wewnątrz / na zewnątrz

Nasiąkliwość - E ≤ 0.5%

 

Granderoca Coral to kolekcja płytek wielkoformatowych w nietypowych barwach zestawionych w zaskakujący, niezwykle ekspresyjny sposób. Kolory rdzawo-pomarańczowe w gustowny sposób łączą się z odcieniami szarości i zgaszonego błękitu.

 

Malowniczy, pełen ekspresji wygląd przypomina pomalowany farbą abstrakcyjny obraz. Glazura jest idealną propozycją dla osób preferujących oryginalne, pełne artyzmu wnętrza. Odważna tonacja kolorystyczna płytek powoduje, że doskonale komponują się z barwami jasnymi i monochromatycznymi. Zestawione ze stonowanym gresem, jak Granderoca Globo czy Granderoca White stworzą w pomieszczeniu nowoczesną, luksusową aranżację.

 

Rektyfikowane krawędzie i duży format płytek pozwalają na stworzenie idealnie dopasowanej, zwartej kompozycji. Wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia pozwala zastosować gres zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.