Marmur to ponadczasowy, wszechstronny i piękny materiał, który od lat jest używany w domach, aby stworzyć oszałamiający efekt, ale niestety ten luksusowy kamień może mieć często wysoką cenę. Istnieje jednak alternatywny sposób na osiągnięcie tego klasycznego wyglądu, jakim jest zastosowanie płytek z efektem marmuru.

Płytki z efektem marmuru dobrze pasują do każdego pomieszczenia w domu i można je wykorzystać na wiele sposobów, aby uzyskać różne efekty. Ogólna estetyka jest luksusowa, nadająca lekkości i relaksująca.


Współczesny akcent w klasycznym wzornictwie. Dlaczego nie wybrać płytek o wyglądzie marmuru, które zawierają jego teksturę? Nasze dekory i płytki gresowe z różnorodnym wzornictwem w jednej kolekcji, są idealne do wprowadzenia trójwymiarowego wzornictwa na Twoje ściany.
Aby uzyskać ostateczny styl, wybierz naszą piękną kolekcję dostępną w wielkoformatowych rozmiarach 1200 x 600 mm . Ten format i ponadczasowy wygląd marmuru będzie świetnie wyglądał przez wiele lat, a co najważniejsze, możesz odświeżyć swój schemat kolorów w dowolnym momencie, dodając akcesoria i wyposażenie, które pasują do Twojego stylu.
Nasza inspirująca kolekcja płytek z efektem marmuru jest popularnym wyborem dla wszystkich, co chcą uzyskać elegancki i ekskluzywny wygląd w swoim domu. Nadaje się do stosowania zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Płytki zostały znakomicie zaprojektowane z subtelnymi wariacjami tonów i faktur oraz realistycznymi żyłkami w całej kolekcji.
Metal i marmur doskonale się uzupełniają, podobnie jak wszystko w ciepłych tonach. Pomyśl o złocie, miedzi lub mosiądzu. Aby zachować wyrafinowany wygląd, nie przytłaczaj pokoju zbyt dużą ilością luksusowych rzeczy – zamiast tego rozważ zastosowanie bardziej subtelnych, złoconych krawędzi, ozdobnych tac i eleganckich wazonów.
Możesz wybierać od gładkich wzorów z efektem marmuru po teksturowane powierzchnie matowe, które zapewniają subtelny, ale charakterystyczny akcent w łazienkach, korytarzach, kuchniach i salonach. Z łatwością łącz i dopasowuj kolory i style, aby uzyskać wyjątkowe i spójne wykończenie.