Ponad 5000 płytek

w ofercie


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/rethod/domains/otohurtownia.pl/public_html/templates/oto3/functions.php on line 196

Posadzki kuchenne

Rodzaj podłóg w kuchni może wpłynąć na ogólny wygląd tego najbardziej centralnego pomieszczenia w domu lub zmienić go. Planując wymianę starych podłóg, należy wziąć pod uwagę wiele elementów. Podczas podejmowania decyzji należy wziąć pod uwagę wymagania dotyczące materiału, koloru, stylu i konserwacji.

Nie ma dobrego lub złego rodzaju podłogi kuchennej, ale są style i trendy, które są bardziej popularne i nie bez powodu. Zapoznaj się z najnowszymi zaleceniami dotyczącymi podłóg kuchennych. Gdy nadejdzie czas na wymianę podłóg, będziesz wystarczająco wykształcony i pewny siebie, aby wybrać nowoczesne i gustowne materiały na podłogę.

Czarna skórzana płytka
Czarna skórzana płytka to trend, który jest wyjątkowy, ale także bardzo elegancki. Chociaż te podłogi są ładne, powinieneś wiedzieć, że ich pielęgnacja wymaga więcej wysiłku. Instrukcja pielęgnacji obejmuje mycie podłóg wodą destylowaną i odkurzanie ich co miesiąc miękką szczotką z włosia. Bardzo ważne jest również szybkie sprzątanie wycieków, aby uniknąć plam i kosztownych napraw .

Czarne podłogi to odważny wybór do kuchni, ponieważ jest to kolor, który nie ukrywa brudu i plam. Czarna skórzana płytka prezentuje luksusowy, wysokiej klasy wygląd, ale nie daj się zwieść.

Płytki gresowe imitujące drewno
Jeśli szukasz trwałej i łatwej w utrzymaniu podłogi, ta opcja może Ci się spodobać. Mowa o płytce gresowej, która wygląda jak drewno. Bogata kolorystyka i szczegółowe usłojenie sprawiają, że wygląda bardzo realistycznie.

Panele podłogowe
Instalowanie podłóg z imitacji drewna w kuchni jest nadal korzystnym trendem wśród właścicieli domów. Drewniane imitacje podłogi inspirowane są w kierunku bardziej egzotycznych gatunków, na przykład orzesznika, wiśni i orzecha włoskiego. Panele podłogowe są estetyczne i idealne dla właścicieli domów poszukujących różnorodnego stylu.

 

Kamień naturalny
Kamień naturalny jest kosztowną i wysokiej klasy opcją podłogową, ale jest absolutnie oszałamiający. Kamień naturalny (w tym marmur lub granit) jest ponadczasowy, trwały i łatwy do czyszczenia. Eksperci sugerują użycie większych formatów, które zapewniają jednolity, imponujący wygląd i mniej fug do czyszczenia.

Błędy przy układaniu płytek wielkoformatowych

Płytki wielkoformatowe są obecnie bardzo modne, układa się je zarówno na ścianach, jak i podłogach w różnych konfiguracjach. Można używać dużych i małych formatów płytek, aby uzyskać efekt. Przedstawiamy pięć największych błędów, jakie można popełnić podczas układania płytek wielkoformatowych…

Więcej…

Gres i płytki ceramiczne na podłogę lub ścianę

Dla konsumentów terminy gres i ceramika są często używane zamiennie, tak jakby były tym samym. Jest to zrozumiałe, ponieważ płytki ceramiczne i gresowe są używane do tych samych zastosowań, są układane w ten sam sposób i mają w dużej mierze te same zalety i wady, jako materiał na podłogę lub ścianę.

Więcej…

Marmurowe krzesło Lapella Zaha

Zaha Hadid Architects zaprojektowali krzesło Lapella, kontynuując „badania nad strukturą i tektoniką uwzględniającą wytwarzanie, reinterpretując kultowy fotel z 1963 roku autorstwa Hansa J. Wegnera”. Stworzone z włoskiego marmuru Lapella zachowuje proporcje i skalę oryginalnego krzesła, wprowadzając „współczesne narzędzia kamienne i kompozyty z włókna węglowego”. 

Więcej…