Ponad 5000 płytek

w ofercie

Płytki w holu/przedpokoju

Trendy płytek ściennych i podłogowych zmieniają się i ewoluują każdego roku. Przeczytaj, aby się dowiedzieć, jakie trendy są obecnie popularne dla płytek do przedpokoju, długiego holu.

Płytki w jodełkę

Ułożenie w kształt „v” tworzy niepowtarzalny i atrakcyjny wzór często używany na podłogach i ścianach. Wzór to zarówno trend, jak i tradycja, ma niesamowity wygląd estetyczny.

Płytka kamienna

Płytka kamienna, zwana również cienkim kamieniem lub fornirem kamiennym, świetnie wygląda i dobrze się starzeje. Jest to materiał budowlany, który można stosować wszędzie - od ścian, po podłogi, kominki i stopnie. Odporny jest na ogień i blaknięcie. Płytki kamienne, to bardzo atrakcyjny wygląd, który idealnie pasuje do domu z charakterem.

Szare i metaliczne płytki

Metalicznego odblask połyskuje w świetle i ożywia pomieszczenie. Metaliczne płytki ładnie komponują się ze wszystkim kolorami, od neutralnych po jasne, odważne kolory.  

Nie wszystko w domu musi być jasne i kolorowe. Szary to kolejny piękny odcień, który polecają profesjonaliści. Dekorowanie szarością tworzy klasyczny i szykowny wystrój wnętrza. Szare odcienie tworzą spokojne i relaksujące otoczenie oraz ponadczasowy wygląd.

Z trendem

Wchodząc do pokoju, chcesz by oko przyciągało coś spektakularnego i intrygującego. Ciekawe kształty realizują unikalny projekt i jest to jeden ze sposobów realizacji bycia w trendzie. Podłogi są centralnym punktem otoczenia ścian i kolorowych dekoracji.

Oprócz wzorów geometrycznych, wysokie miejsce zajmują płytki z trójwymiarowymi wzorami, falistymi grzbietami, wypukłą geometrią, fakturą i asymetrycznymi wzorami. 

Rozmiary płytek wciąż rosną z każdym rokiem. Im większy format, tym lepszy. Udoskonalenia w technologii produkcji płytek prowadzą do tworzenia co raz większych kwadratowych i prostokątnych formatów, które szybko stają się popularne wśród projektantów i inwestorów. Wielkoformatowe płytki nadają nowoczesny styl i zmniejszają liczbę łączeń.

 

Najlepsze płytki na ścianę w salonie

Jakie płytki ścienne najlepiej pasują do salonu? Jak ułożyć płytkę ścienną w salonie? W procesie aranżacji domu salon jest miejscem, o które trzeba szczególnie zadbać. Wiele osób lubi używać płytek ceramicznych jako dekoracji na ścianie w salonie. Na rynku dostępnych jest wiele różnych płytek ściennych do wnętrz, a każda z nich ma swoją własną charakterystykę, wiele osób zmagało się z wyborem płytek ściennych do salonu. Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych płytek na ścianę w salonie oraz sposób układania płytek na ścianie w salonie.

Więcej…

Q&A płytek ceramicznych

Kwadratowy, prostokątny, sześciokątny, matowy, błyszczący. Trudno wymyślić bardziej wszechstronny materiał podłogowy niż płytki. Znane są ze swojej wysokiej trwałości, łatwości konserwacji oraz montażu i należą do najczęstszych wyborów do pokrywania podłóg i ścian. Poniżej znajduje się 9 pytań i odpowiedzi dotyczących płytek ceramicznych:

Więcej…

Kilka informacji o płytkach gresowych

Płytki gresowe wykonane są z materiałów ceramicznych, które są mocniej prasowane i wypalane w wyższej temperaturze niż glazura. Materiały topią się (szklą się) do szklistego materiału, który ma nasiąkliwość mniejszą niż 0,5%.

Więcej…