Ponad 5000 płytek

w ofercie


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/rethod/domains/otohurtownia.pl/public_html/templates/oto3/functions.php on line 196

Płytki marmuropodobne

Na platformie otoHurtownia nierzadko zachwycamy się zaletami gresu. Jako sztuczny materiał stanowi praktyczną alternatywę dla kamienia naturalnego. Na rynku jest nieskończona gama płytek gresowych, dlatego staramy się wybierać tylko najbardziej realistyczne, urocze i stylowe opcje, aby nie przytłaczać setkami odmian tego samego. Nasze płytki gresowe - drewnopodobne cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Mamy jednak słabość do płytek z efektami marmuru.

Marmur to klasyczny kamień, który stanowi olbrzymią deklarację luksusu i elegancji. Nasza kolekcja podłóg marmurowych została doceniona przez naszych klientów, którzy lubią nadać wnętrzu stylu.

Gres z efektem marmuru to praktyczna i opłacalna alternatywa dla prawdziwych produktów z kamienia naturalnego. Ma doskonałą trwałość dla tych, którzy zapraszają dużą liczbę gości, a jednocześnie jest stylowa i wszechstronna. Pomyśleliśmy o dalszym poszerzaniu naszej kolekcji, aby pomóc naszym klientom znaleźć wymarzoną podłogę.

Naszą najnowszą propozycją jest antyczny gres marmurowy. Dzięki stonowanym, ciepłym złotym żyłkom i czystej białej powierzchni, płytka ta wygląda jak replika najbardziej eleganckich marmurów. Miłośnicy marmuru często stawiają na nowoczesny wygląd, płytka ta jest przeznaczona dla osób poszukujących subtelnego wyglądu.

Płytka jest wszechstronna i dodaje wyrafinowanego akcentu do biura, kuchni, a nawet łazienki. Ze względu na lekkość gresu płytka ta nadaje się nawet na ściany łazienki. Zalecamy sprawdzenie u glazurnika / budowniczego przed ułożeniem płytek na ścianach, ponieważ ściany mogą różnić się pod względem nośności na ciężar.

Marmur Arabescato to luksusowy marmur z pięknymi żyłkami, który cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. Uważa się, że marmur ten jest symbolem klasy i luksusu - dodając dodatkowej elegancji każdemu wnętrzu. Klienci zawsze szukają praktycznych i opłacalnych alternatyw, które oferują taką samą ilość stylu i wyrafinowania jak marmur.

Z dużą ilością ciemnoszarych żyłek na jasnym tle, nasz włoski gres Arabescato jest uderzającą repliką prawdziwej płytki. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę swoich gości, Arabescato świetnie sprawdzi się jako panel podłogowy, podłoga w łazience lub jako element dekoracyjny na ścianie stylowego domu.

Jak usunąć pleśń z fugi?

Pomimo prawidłowego czyszczenia i konserwacji płytek, czasami porowatość fugi sprawia, że jest to idealne miejsce do pojawienia się pleśni. Pleśń jest spowodowana nadmierną wilgocią i rozwija się w ciepłych, wilgotnych warunkach ze słabą wentylacją, czyniąc łazienki idealnymi miejscami do rozwoju pleśni.

Więcej…

Klasa PEI ścieralności / twardości płytek gresowych

Wybierając wybrany kafelek, niektóre czynniki będą na szczycie listy priorytetów. Mogą to być kolor, tekstura, rozmiar i sposób, w jaki uzupełniają resztę Twojej przestrzeni.

Więcej…

Usuwanie rdzy na kamieniu naturalnym

Plamy z rdzy mogą tworzyć się na prawie każdym rodzaju powierzchni i mogą pojawiać się na płytkach i płytach z kamienia naturalnego ze względu na ich skład chemiczny i strukturę molekularną. Na przykład, gdy zobaczysz rdzawe zabarwienie i żyłki na jasnym łupku lub marmurze, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w kamieniu znajdują się osady żelaza i tylko czekają, aby ponownie przejść przez chemiczny proces utleniania. Jeśli kamień ma duże stężenie osadów żelaza, od wewnątrz mogą zacząć się ślady rdzy. Oto, co możesz zrobić, aby zapobiec plamom rdzy na kamieniu naturalnym i je usunąć.

Więcej…