Ponad 5000 płytek

w ofercie

Podłoga z kamienia naturalnego zimą

Kamień naturalny to właściwy wybór na podłogę jesienią lub zimą. Piękny, mocny i wyjątkowo trwały kamień naturalny jest jednym z niewielu materiałów podłogowych, które z łatwością można stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Ale dlaczego powinniśmy wybierać podłogę z naturalnego kamienia jesienią lub zimą? Oto niektóre korzyści posadzek kamiennych:

1. TRWAŁOŚĆ : kamień naturalny to niezwykle mocny i długotrwały produkt. Możesz zobaczyć starożytne domy z kamienia, które stoją do dziś. Podłogi kamienne to solidny wybór. W porównaniu z materiałami sztucznymi, które będą wymagały odnowienia lub które mogą wymagać wymiany po pewnym czasie, posadzki kamienne wymagają bardzo niewielkiej konserwacji.

2. OCHRONA CIEPŁA : kamień naturalny można układać na ogrzewaniu podłogowym. Chodzenie po ogrzewanych podłogach zimą jest bardzo przytulne. Granit, trawertyn, piaskowiec, wapień i inne rodzaje podłóg z kamienia naturalnego doskonale przewodzą ciepło. Co więcej, gdy kamień zostanie podgrzany przez ciepło z termostatu, jest powoli uwalniany, aby pomóc Ci obniżyć rachunki za ogrzewanie w miesiącach zimowych.

3. BEZWŁADNOŚĆ TERMICZNA : reprezentuje zdolność kamienia naturalnego do magazynowania ciepła. Dom z wysoką temperaturą może zapewnić lepszy komfort za mniejsze pieniądze w porównaniu z domem o niskiej bezwładności cieplnej. Można zainstalować podłogę z kamienia naturalnego, aby zwiększyć komfort w pomieszczeniach i zmniejszyć wydatki na ogrzewanie i chłodzenie.

4. PIĘKNO : podłogi z kamienia naturalnego nadają się zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i mieszkalnych. Kamień naturalny nadaje wygląd elegancji i piękna, gdy jest używany jako materiał podłogowy. Każdy kamień jest wyjątkowy i każdy ma specjalne żyłkowanie, kolorystykę i naturalne cechy. Kamienne podłogi w domu tworzy stylową i elegancką atmosferę.

5. NIEWIELKA KONSERWACJA : materiał, który wybierzesz na podłogę, musi być w stanie wytrzymać codzienne użytkowanie. Jednocześnie musi być stosunkowo łatwy do czyszczenia i pielęgnacji. To jest powód, dla którego kamień naturalny jest właściwym wyborem dla Twojej podłogi, jeśli chcesz niewielkiej konserwacji podłóg.

Kolorowe płytki łazienkowe

Łazienka. Bardzo często z niej korzystamy, a najważniejszym wykończeniem w łazience są właśnie płytki. Elegancka podłoga w łazience wyłożona płytkami gresowymi. Kluczem jest kolor płytek. Omówimy 3 sposoby wyboru i kupowania kolorowych płytek łazienkowych.

Więcej…

Klasa PEI ścieralności / twardości płytek gresowych

Wybierając wybrany kafelek, niektóre czynniki będą na szczycie listy priorytetów. Mogą to być kolor, tekstura, rozmiar i sposób, w jaki uzupełniają resztę Twojej przestrzeni.

Więcej…

Kominek z kamienia naturalnego

Kominki mają wiele praktycznych zalet oraz są pięknymi elementami dekoracyjnymi. Cegły są najczęstszym wyborem, jednak jeśli chodzi o projektowanie, używanie kamienia naturalnego to najbardziej trwała, elegancka propozycja. Jest to materiał bardzo trwały i wytrzymały. Wspaniałe w kamieniu naturalnym jest to, że może wytrzymać duże obciążenia. Projektując kominek, ważne jest, aby pomyśleć o kamieniu zdobiącym ścianę wokół paleniska. Jeśli chodzi o funkcjonalność, do projektu kominka ma sens tylko używanie najwyższej jakości kamienia. Kominek jest kluczową częścią ogólnego projektu pomieszczenia, co oznacza, że ​​style i kolory, których użyjesz na zewnątrz konstrukcji, muszą dobrze komponować się z innymi akcentami w pomieszczeniu.

Więcej…