Ponad 5000 płytek

w ofercie

Popularne kolory płytek 2022

Popularny kolor płytek gresowych i ceramicznych stale się zmienia. Osoby, które są gotowe do dekoracji swoich przestrzeni w domu, muszą cały czas zwracać uwagę na trend mody w kolorze płytek. Jaki jest więc najpopularniejszy kolor płytek w 2021 roku? Jaki kolor płytek będzie popularny w 2022 roku i jak nadążyć za trendami mody? Wymienimy 5 najgorętszych trendów kolorystycznych płytek.

Tendencja kolorystyczna płytek nr 1 - szarość
Jako bardzo klasyczny projekt przestrzeni i dopasowania kolorów, szare płytki nie wyjdą z mody przez 10 kolejnych lat, więc szare płytki będą nadal popularnym kolorem płytek w 2022 roku.
Podłoga w holu: niezależnie od tego, czy jest to lekki luksus, czy prosty styl, podłogę w jadalni i salonie można układać z szarymi płytkami, co może stworzyć efekt wizualny na bardzo wysokim poziomie.
Podłoga w kuchni i łazience: Zwykle w kuchni i łazience są matowo-szare płytki podłogowe, oczywiście można je układać za pomocą jednolitego polerowania przedpokoju, efekt jest również bardzo nowoczesny i spektakularny.


Tendencja kolorystyczna płytek nr 2 - biel
Białe płytki dają wrażenie, że są czyste i zadbane. Płytki marmurowe można wybrać w przepięknej przestrzeni dekoracyjnej, a artystyczne małe, białe płytki można wybrać w prostej przestrzeni. Elegancję i świeżość bieli można dobrać do własnej osobowości.
Przedpokój: Biel nie jest zbyt odporna na zabrudzenia, ale jeśli jesteś sumienny, możesz położyć białe marmurowe płytki podłogowe, możesz również zamontować je jako okładzinę na ścianie telewizora, tak aby przestrzeń była jasna, elegancka, klimatyczna .
Kuchnia i łazienka: Na ścianie kuchni i łazienki, zgodnie z ogólnym stylem, wybierz białe płytki marmurowe lub białe płytki gresowe z imitacją marmuru. Stwórz świeżą i interesującą, jasną i czystą atmosferę życia.

Tendencja kolorystyczna płytek nr 3 - jasnożółte
Żółty daje ludziom poczucie komfortu i ciepła. Jeśli udekorujesz dom żółtymi kafelkami, możesz stworzyć ciepłą i radosną atmosferę w domu. Polecamy szczególnie płytki z jasnożółtego trawertynu lub granitu.


Tendencja kolorystyczna płytek nr 4 - beżowe
Układanie beżowych płytek w domu to jak przebywanie na plaży przy cichym morzu, które wprawia ludzi w spokój. Dla pracowników biurowych, którzy pracują przez cały dzień przy komputerze, jest to jak najbardziej odpowiedni wybór. Można szybko wyeliminować zmęczenie i zmartwienia.


Tendencja kolorystyczna płytek nr 5 - brąz
Brązowa płytka wygląda podobnie do drewnianej podłogi, a jeśli ułożysz brązową płytkę w domu, nada przestrzeni nie tylko urok, ale także zaletę odporności na zabrudzenia.


Czy podobają się Tobie te kolory płytek? OtoHurtownia, oferuje produkty z płytek w szerokiej gamie kolorów i odcieni, umożliwiając ożywienie niemal każdego schematu kolorów w modnym stylu. Nasze płytki wyróżniają się wysoką wytrzymałością.

Plusy i minusy blatów granitowych

​​Granitowy blat jest prawdopodobnie najtwardszym i najbardziej odpornym na zarysowania materiałem, w który można bez zawahania zainwestować. Często rozmawiamy z klientami, którzy otrzymali mylące informacje o zarysowaniach i zabrudzeniach granitowych blatów. Granit to jeden z najbardziej wszechstronnych materiałów, z którego można wykonać m.in. blaty kuchenne. Kamień naturalny jest w większości odporny na zarysowania lub przynajmniej dobrze ukrywa drobne rysy ze względu na głębię koloru i wzorów. Granit może zostać zarysowany tylko przez inny kawałek granitu lub za pomocą specjalnie zaostrzonych narzędzi przeznaczonych do przecinania materiału. Granitowe deski do krojenia mogą wydawać się dobrym pomysłem, ale umieszczenie ich na granitowej powierzchni może ją porysować.

Więcej…

10 najlepszych płytek gresowych

Jeśli w tym sezonie układasz płytki ścienne lub podłogowe, nie możesz się pomylić z płytkami gresowymi . Są niezwykle wytrzymałe i trwałe, a dostępne są w setkach różnych kształtów, rozmiarów i stylów. Oto 10 naszych najlepszych projektów…

Więcej…

Gres i płytki ceramiczne na podłogę lub ścianę

Dla konsumentów terminy gres i ceramika są często używane zamiennie, tak jakby były tym samym. Jest to zrozumiałe, ponieważ płytki ceramiczne i gresowe są używane do tych samych zastosowań, są układane w ten sam sposób i mają w dużej mierze te same zalety i wady, jako materiał na podłogę lub ścianę.

Więcej…