Ponad 5000 płytek

w ofercie

Samodzielne usuwanie płytek

Istnieje wiele powodów, dla których może być konieczne usunięcie płytek ze ściany lub podłogi. Na jakie aspekty powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy przeprowadzamy rozbiórkę dekoracji wnętrz? W tym artykule omawiamy kilka wskazówek dotyczących rozbiórki płytek i omawiamy, na co należy zwrócić uwagę podczas samodzielnego usuwania płytek gresowych lub ceramicznych.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy usuwaniu płytek?

  1. W procesie usuwania płytek np. ceramicznych musimy przygotować, narzędzia do prac budowlanych, po drugie, sprawdzić gdzie przebiegają kable w ścianie. Jednocześnie zespół budowlany powinien zaplanować schemat budowy.
  2. Zgodnie z rzeczywistą sytuacją na placu budowy, do remontu używamy prostych narzędzi, takich jak młotki, łomy, łopata i nóż do glazury.
  3. Wiertarka udarowa jest ważnym narzędziem. Użytkowanie wiertarki udarowej do budowy jest wygodne i szybkie. Końcówkę wiertarki udarowej można dowolnie zmieniać w zależności od potrzeb.
  4. Rozbiórka płytek odbywa się zwykle według uznania jeżeli chodzi o kierunek (góra-dół, dół-góra), od krawędzi płytki do wbijania do środka
 

Wskazówki dotyczące rozbiórki płytek

Oto kilka najlepszych wskazówek dotyczących rozbiórki płytek, które zebraliśmy:

  1. PRACUJ W CZYSTOŚCI. JEŻELI BĘDZIE DOŚĆ DUŻY BAŁAGAN, TO SZYBKO POSPRZĄTAJ, ŻEBY NIE NOSIĆ PÓŹNIEJ BRUDU PO DOMU. Poświęcaj czas na nakładanie FOLII na rzeczy i ogólnie szanuj dom.
  2. Uważaj na listwę przypodłogową i ościeżnice / ościeżnice drzwi. Jeśli podważasz płytkę, która ma jeden z boków pod listwą przypodłogową, może ona albo podnieść i poluzować listwę przypodłogową lub, jeśli na jej powierzchni znajdują się małe kawałki połamanej płytki, zostaną one ściśnięte między płytką a listwa przypodłogowa i uszkodzić powierzchnię wykończenia. I prawdopodobnie będziesz musiał wyjąć małe kawałki połamanych płytek spod listwy przypodłogowej lub ościeżnicy drzwi. Możesz strategicznie umieścić śrubokręt i uderzyć go młotkiem, aby uwolnić te elementy. możNA PRÓBOWAĆ podważYĆ, gdy te elementy znajdują się pod wykończeniem.
  3. w przypadku listew przypodłogowych lub pryszniców, zawsze używaj noża do cięcia krawędzi fugi. Jeśli nie, zerwiesz warstwę farby. Również w przypadku ponownego łatania obszarów kafelków obowiązuje ta sama zasada. Zawsze wycinaj fugi lub ryzykujesz odpryskami sąsiednich płytek. Podczas wyłupywania płytek zawsze należy przyklejać taśmą krawędzie, których nie chcesz uszkodzić.
  1. W przypadku narzędzi do rozbiórki płytek, jeśli masz piłę tarczową i szlifierkę, zaleca się wycięcie podcięć w płytce. Po prostu ustaw głębokość ostrza na pilarce tarczowej na 15MM, aby można go było podciągać dużymi kwadratami, Upewnij się, że masz rękawiczki, ochronę oczu, nakolanniki i maskę przeciwpyłową I Zatyczki do uszu.

Marmurowe krzesło Lapella Zaha

Zaha Hadid Architects zaprojektowali krzesło Lapella, kontynuując „badania nad strukturą i tektoniką uwzględniającą wytwarzanie, reinterpretując kultowy fotel z 1963 roku autorstwa Hansa J. Wegnera”. Stworzone z włoskiego marmuru Lapella zachowuje proporcje i skalę oryginalnego krzesła, wprowadzając „współczesne narzędzia kamienne i kompozyty z włókna węglowego”. 

Więcej…

Trzy sposoby układania gresu grubości 20mm

Płytki z gresu 20 mm (formaty 60×60 cm lub 45×90 cm), wytrzymują ciężar ponad 1000 kg. Taka płytka nadaje się nie tylko do klasycznego, ale także do okładzin basenów i stref parkingowych. Gres o grubości 20 mm można montować również metodą suchą: na posadzkę tarasów, na powierzchni eksploatowanych dachów płaskich oraz jako pokrycie ścieżek ogrodowych.

Więcej…

Nowocześni programiści

Położona między kanałem Lachine, a rzeką św. Wawrzyńca miejska dzielnica Pointe-Sainte-Charles w Montrealu odzwierciedla przemysłową przeszłość miasta, a jednocześnie mieści nowoczesne firmy, takie jak GSoft. Lokalnie założona firma programistyczna, która obecnie mieści się w zabytkowym budynku Nordelec. Aby stworzyć spójne środowisko, które będzie odzwierciedlało wartości młodych pracowników GSoft, jednocześnie szanując oryginalną strukturę budynku z 1913 roku, firma współpracowała ze współczesną firmą architektoniczną Linebox przez ponad dwa lata, aby urzeczywistnić ich wizję.

Więcej…