Tace z marmuru

Marmurowe tace są uniwersalnymi elementami do wykorzystania w aranżacji z różnych powodów. Wyglądają elegancko i są łatwe do przechowywania, dzięki czemu przestrzeń jest mniej zagracona. Tace są świetnym sposobem dodania funkcjonalności, są również łatwe do zmiany wystroju, gdy chcesz czegoś innego. Jak więc ozdobić dom tacami, aby nadać styl każdemu pomieszczeniu? Jakie są najlepsze sposoby wykorzystania tacy w Twoim domu? Przedstawiamy 7 popularnych pomysłów na dekorowanie tac w Twoim domu.

Popularne pomysły na dekorowanie tacami z marmuru

Aby dowiedzieć się, jak osiągnąć popularny trend w aranżacji wystroju wnętrz, poniżej wskazówki dotyczące dekorowania tacami.

1. Użyj tacy na stole kuchennym

Może to stworzyć funkcjonalny element centralny na stole, w którym możesz umieścić elementy dekoracyjne, ale także przedmioty, których potrzebujesz i których używasz na stole, możesz dodać takie rzeczy, jak serwetki, pieprzniczkę i solniczkę i umieścić je na środku stołu, aby służą jako dekoracja, ale są również funkcjonalnym elementem.

2. Użyj tacy na stoliku kawowym

Kolejnym obszarem, który możesz ozdobić tacą, jest stolik kawowy. Używanie tacy jako dekoracji na stoliku do kawy może naprawdę pomóc, zamiast po prostu umieścić kilka różnych przedmiotów na stoliku do kawy. Jeśli zbierzesz je razem na tacy, będzie większy porządek i pewność, że nic nie spadnie ze stolika. Pamiętaj, aby na tacy stolika do kawy było również trochę pustego miejsca, ponieważ nie chcesz, aby było zbyt ciasno.

3. Taca do kawy lub napoje

Innym sposobem wykorzystania tacy w domu jest miejsce z dodatkami do kawy lub napoje. Jest to popularne w kawiarniach, aby wyeksponować mleko i cukier, które chcesz dodać do kawy. Wygląda to bardzo dobrze, gdy wszystkie te rzeczy są ułożone na tacy. Innym popularnym sposobem na praktyczne miejsce, jest taca z napojami, gdzie są karafki lub ładne butelki, które doskonale się eksponują. Możesz również dodać trochę więcej dekoracji obok lub na tacy, aby dopełnić wygląd. Dodatkową zaletą stanowiska z dodatkami do kawy i napojami, które znajdują się na tacach, jest to, że są przenośne. Zawsze możesz je złapać i przenieść w inne miejsce.

4. Taca na korespondencje

Wyznacz miejsce na blacie biurkowym lub kuchennym na marmurową tacę, aby szybko zebrać niekończący się napływ poczty, rachunków, dokumentów szkolnych, zaproszeń i czasopism. Raz w tygodniu przeglądaj zebrane rzeczy, aby zająć się rachunkami, potwierdzeniami uczestnictwa i innymi przedmiotami.

5. Taca w łazience

Piątym obszarem, w którym możesz wykorzystać tace z marmuru w swoim domu, jest łazienka. To świetny sposób na uporanie się z bałaganem w łazience. Często nasze lady łazienkowe są zaśmiecone wszystkim, czego używamy przez cały czas i rozrzucone przypadkowo na blacie. Kiedy kładziesz te rzeczy na tacy, twoje oko postrzega je jako jedną rzecz, ponieważ znajdują się na jednej tacy, więc wydaje się, że w łazience jest mniejszy bałagan. Jeśli weźmiesz wszystkie rzeczy, które są rozrzucone na blacie i położysz je starannie na tacy, będzie to o wiele bardziej estetyczne i zapewni bardziej spójny wygląd.

6. Praktyczna dla kobiet

Mała głębokość i krótkie boki tacy sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do przechowywania makijażu, biżuterii lub innych kosmetyków. Użyj małych naczyń lub słoiczków na tacy, aby skategoryzować podobne przedmioty, takie jak szminki, pędzle do makijażu lub kolczyki.

7. Taca na przyprawy i przybory kuchenne

Kolejnym miejscem, w którym możesz wykorzystać tace w swoim domu, jest blat lub wyspa. To świetny sposób, aby pozbyć się rzeczy, których używasz. W zorganizowany sposób możesz zebrać i poukładać przedmioty, których często używasz w kuchni, takie jak przyprawy, przybory kuchenne lub sosy. Możesz umieścić je razem na tacy, może obok kuchenki, tuż obok miejsca, w którym zamierzasz z nich korzystać. Możesz mieć tacę obok zlewu, na której będziesz mieć zarówno gąbkę i płyn do naczyń. Dodaj do tego trochę wystroju. Miej sztuczną roślinę i świecę na tacy, aby ją dopełnić i dopełnić wygląd.

 

Istnieje nieskończona liczba opcji dekorowania za pomocą tac z marmuru. Mamy nadzieję, że te pomysły na dekorację zainspirowały Cię do zorganizowania, wystawienia, serwowania i stylizacji w Twoim domu.

Tace z marmuru

Marmurowe tace są uniwersalnymi elementami do wykorzystania w aranżacji z różnych powodów. Wyglądają elegancko i są łatwe do przechowywania, dzięki czemu przestrzeń jest mniej zagracona. Tace są świetnym sposobem dodania funkcjonalności, są również łatwe do zmiany wystroju, gdy chcesz czegoś innego. Jak więc ozdobić dom tacami, aby nadać styl każdemu pomieszczeniu? Jakie są najlepsze sposoby wykorzystania tacy w Twoim domu? Przedstawiamy 7 popularnych pomysłów na dekorowanie tac w Twoim domu.

Więcej…

Trendy płytek łazienkowych 2021

Wybór płytki do łazienki nie jest taki prosty. Jest tak wiele różnych wzorów pod względem formy, koloru i faktury, że można się zgubić w wyborze.
Jeśli wcześniej płytki były niezbędnym elementem funkcjonalnym mokrego pomieszczenia, to dziś staramy się podążać za trendami płytek łazienkowych . Przy wyborze materiału najważniejszy jest design, moda i uroda.

Więcej…

Modne kolory w kuchni

Masz ochotę podążać za nowym trendem kuchennym, z którym spotkałeś się w Internecie? Powinieneś najpierw zastanowić się, jak projekt będzie wyglądał w przyszłości. Planowanie wyglądu kuchni nie należy lekceważyć. W sumie, projektowanie wnętrz obejmuje sztukę i naukę stworzenia estetycznego, ale zdrowego środowiska. 

Więcej…

Płytki Kumiko OLED

Japońska projektantka Michiru Tanaka zaprezentowała nowy projekt we współpracy z producentem oświetlenia Kaneka. Stworzyła płytkę ze stali nierdzewnej, która może służyć zarówno jako OLED, jak i lustro. Absolwentka Tokijskiego Uniwersytetu Artystycznego Musashino, Tanaka zajmowała się oświetleniem architektonicznym, a jej projekty obejmują zarówno instalacje komercyjne, oświetlenie w muzeach, jak i projektowanie produktów. Płytki Kumiko są połączeniem inspiracji, począwszy od tradycyjnej japońskiej architektury oraz techniki obróbki drewna.

Więcej…

Jakie płytki pod prysznic?

Prysznic to coś więcej niż tylko funkcja. To ważny element dekoracyjny w Twojej łazience i może mieć duży wpływ na inwestycję w Twój dom. Jeśli prysznic wygląda na nieco przestarzały, być może warto rozważyć jego przebudowę.
Płytka prysznicowa to najlepszy sposób na zmianę wyglądu łazienki. Jest trwały, łatwy w czyszczeniu, a odpowiednio dobrany może nadać ponadczasowy oraz wpływa na wygląd łazienki.
Bez względu na to, czy wymieniasz płytki, czy układasz nowe, kabina prysznicowa może być dużym wyzwaniem.

Więcej…

Najlepsze płytki na ścianę w salonie

Jakie płytki ścienne najlepiej pasują do salonu? Jak ułożyć płytkę ścienną w salonie? W procesie aranżacji domu salon jest miejscem, o które trzeba szczególnie zadbać. Wiele osób lubi używać płytek ceramicznych jako dekoracji na ścianie w salonie. Na rynku dostępnych jest wiele różnych płytek ściennych do wnętrz, a każda z nich ma swoją własną charakterystykę, wiele osób zmagało się z wyborem płytek ściennych do salonu. Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych płytek na ścianę w salonie oraz sposób układania płytek na ścianie w salonie.

Więcej…

Kamień naturalny czy konglomerat?

Dla niewprawnego oka nie ma prawie żadnej zauważalnej różnicy między kamień naturalny i konglomeratem. Wielu nie zdaje sobie sprawy, że kupują materiały wyprodukowane w fabryce, gdy kupują blaty. Blaty granitowe są zbudowane z płyt granitowych pochodzących z naturalnych kamieniołomów.

Kamień naturalny i kamień modyfikowany są zarówno estetyczne, jak i trwałe, jednak należy zwrócić uwagę na istotne różnice między tymi dwiema opcjami. Omówimy te różnice i pomożemy Ci zdecydować, który materiał jest najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb, preferencji i budżetu.

Więcej…

Geometryczny wzór płytek - popularne kształty

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele naprawdę zawiłych i szczegółowych geometrycznych kształtów i płytek. Fantastyczne w użyciu jako okładziny kuchenne, ściany prysznicowe i podłogi prysznicowe . W tym artykule przedstawiamy najważniejsze trendy w zakresie wzorów i kształtu płytek w 2021 roku. Pokażemy jak wybrać wzór, który jest jednocześnie stylowy i klasyczny, aby Twoja przestrzeń wyglądała pięknie przez wiele lat.

Więcej…

Zasady montażu płytek

Przed zamówieniem i montażem upewnij się, że płytki są odpowiednie do montażu. Upewnij się, że glazurnik jest zaznajomiony z mocowaniem kamienia naturalnego, gresu, kamienia kwarcowego lub mozaiki i że w pełni omówisz swoje wymagania i oczekiwania.

Przed złożeniem zamówienia należy wziąć pod uwagę zapas płytek. Zwykle jest to minimum 10%, co powinno pozwolić na nacięcie i wszelkie drobne uzupełnienie niedoskonałości płytek.

Więcej…

Czyszczenie i konserwacja blatów granitowych

Granit od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych materiałów stosowanych na blaty kuchenne i do łazienki. Jedna z największych zalet tego jest to, że kamień naturalny nie jest nasiąkliwy jak inne materiały, dzięki czemu jest mniej podatny na wchłanianie wycieków, plam i olejów. Mimo to nadal ważne jest, aby dbać o blaty granitowe.

Granit jest odporny również na bakterie. Dlatego jest idealnym materiałem do zastosowania w blatach kuchennych.

Więcej…