Płytki z dostawą do 48h 

tel. 518 518 912

pon.-pt. 8:00 - 20:00

sob.-niedz. 10:00 - 18:00

 

Zapytanie o wycenę

SMS - 518 518 912 lub info@otohurtownia.pl

Zapytanie o zamówienie

sklep@otohurtownia.pl

Ponad 5000 płytek

w ofercie

Płytki łazienkowe, do kuchni, na schody i tarasowe

Korzyści z czystego domu

Posiadanie czystego domu, to często o wiele więcej, niż zwykłe trzymanie brudu z daleka. Niektóre z wielu zalet czystego domu mogą nie być tym, o czym myślisz lub kiedykolwiek myślałeś. Poniżej przedstawiamy 8 sposobów, w jakie czysty dom może przynieść korzyści Tobie i Twojej rodzinie

Wielu osobom trudno jest uwierzyć, że powietrze w ich domu może mieć negatywny wpływ na zdrowie jego mieszkańców, ale badania dowiodły, że to prawda. Regularne sprzątanie (na przykład wynajmowanie usługi sprzątania na kilka dni w tygodniu) może znacznie zmniejszyć ryzyko zachorowań na alergie i związane z nimi choroby oraz sprawić, że cała rodzina będzie szczęśliwsza i zdrowsza.

  • Możesz stać się bardziej towarzyski

Posiadanie domu, którego się nie wstydzisz, ponieważ jest czysty i schludny, może pomóc ci stać się bardziej towarzyskim i budować wspaniałe relacje z przyjaciółmi i sąsiadami.

  • Twój dom będzie wymagał mniej konserwacji i napraw

Utrzymywanie urządzeń, mebli i innych artykułów gospodarstwa domowego w czystości może pomóc im dłużej służyć i wymagać mniej konserwacji i/lub napraw w całym okresie ich użytkowania.

  • Możesz zadbać o kondycję

Jeśli z zapałem podchodzisz do swojego harmonogramu sprzątania, możesz naprawdę się spocić podczas odkurzania, szorowania i mycia podłóg, a także zmniejszyć potrzebę posiadania kosztownych karnetów na siłownię

  • Poczuj się mniej winny, gdy robisz sobie przerwę

Świadomość, gdy siedzisz i objadasz się, oglądając Netflix, Twój dom jest czysty i schludny, może pomóc Ci się zrelaksować i cieszyć się przestojami, na które zasługujesz, a nawet więcej.

  • Bądź bardziej produktywny

Może to dotyczyć wielu różnych dziedzin twojego życia, ale ostatecznie im mniej zagracony i brudny dom, tym lepiej twoje ciało i umysł mogą funkcjonować. Jeśli szukasz sposobów, aby być bardziej produktywnym w swoim życiu, posprzątaj dom

  • Czyszczenie przywraca Ci kontrolę

Dla wielu z nas, gdy czasy stają się trudne, może się wydawać, że wszystko wymyka się spod kontroli, a opanowanie naszego życia może wydawać się daremne. Poświęcaj jednak regularną ilość czasu na sprzątanie, a możesz znacznie zmniejszyć stres i napięcie, dając sobie jedną rzecz mniej, o którą musisz się martwić.

Bałagan i brud mogą sprawiać, że czujemy się sfrustrowani, zestresowani i niespokojni, ale wyeliminowanie tego jest całkowicie pod naszą kontrolą, szczególnie jeśli zatrudnimy usługę sprzątania.

  • Uzyskaj poczucie spełnienia

Niezależnie od tego, czy jest to podziwianie swojego dzieła, gdy dom jest czysty i schludny, czy też cieszenie się komplementami od przyjaciół i rodziny na temat nieskazitelnego stanu domu, czysty dom może dać ci prawdziwe poczucie spełnienia

Jeśli chcesz czerpać korzyści z czystego domu, ale nie masz czasu, ani energii na samodzielne wykonanie pracy, zawsze możesz skorzystać z usług sprzątania , aby wykonać zadanie za Ciebie.

Jak stylizować płytki drewnopodobne?

Jest to idealny dodatek dla każdego właściciela domu, który chce nadać swojemu domowi klimat vintage, bez uszczerbku dla jakości, trwałości i wszechstronności, z którymi miałbyś do czynienia w przypadku prawdziwych podłóg w stylu vintage.

Więcej…

Wykończenia z efektem marmuru dla każdego projektu

Dzięki czystym kolorom, naturalnym żyłkom, intensywnym odcieniom i przezroczystym warstwom każdy oryginalny marmur jest wiernie odtworzony ze wszystkimi zaletami ceramiki i gresu. 

Więcej…

Czy płytki ceramiczne są tanie?

Jeśli chodzi o remont domu jako nowy właściciel domu, koszt jest dużą rzeczą do rozważenia. Płytki kuchenne i łazienkowe są jednym z najważniejszych priorytetów w projektowaniu wnętrz wielu osób. Jednak wielu z nas stara się znaleźć najlepszy styl dla naszych domów bez naruszania budżetu. Jeśli chcesz odnowić swój dom, dodając wyjątkowe i żywe płytki, przecenione płytki ceramiczne to niedrogie rozwiązanie, które nie traci na jakości, na jaką zasługuje Twój dom.

Więcej…