Korzyści z czystego domu

Posiadanie czystego domu, to często o wiele więcej, niż zwykłe trzymanie brudu z daleka. Niektóre z wielu zalet czystego domu mogą nie być tym, o czym myślisz lub kiedykolwiek myślałeś. Poniżej przedstawiamy 8 sposobów, w jakie czysty dom może przynieść korzyści Tobie i Twojej rodzinie

Wielu osobom trudno jest uwierzyć, że powietrze w ich domu może mieć negatywny wpływ na zdrowie jego mieszkańców, ale badania dowiodły, że to prawda. Regularne sprzątanie (na przykład wynajmowanie usługi sprzątania na kilka dni w tygodniu) może znacznie zmniejszyć ryzyko zachorowań na alergie i związane z nimi choroby oraz sprawić, że cała rodzina będzie szczęśliwsza i zdrowsza.

  • Możesz stać się bardziej towarzyski

Posiadanie domu, którego się nie wstydzisz, ponieważ jest czysty i schludny, może pomóc ci stać się bardziej towarzyskim i budować wspaniałe relacje z przyjaciółmi i sąsiadami.

  • Twój dom będzie wymagał mniej konserwacji i napraw

Utrzymywanie urządzeń, mebli i innych artykułów gospodarstwa domowego w czystości może pomóc im dłużej służyć i wymagać mniej konserwacji i/lub napraw w całym okresie ich użytkowania.

  • Możesz zadbać o kondycję

Jeśli z zapałem podchodzisz do swojego harmonogramu sprzątania, możesz naprawdę się spocić podczas odkurzania, szorowania i mycia podłóg, a także zmniejszyć potrzebę posiadania kosztownych karnetów na siłownię

  • Poczuj się mniej winny, gdy robisz sobie przerwę

Świadomość, gdy siedzisz i objadasz się, oglądając Netflix, Twój dom jest czysty i schludny, może pomóc Ci się zrelaksować i cieszyć się przestojami, na które zasługujesz, a nawet więcej.

  • Bądź bardziej produktywny

Może to dotyczyć wielu różnych dziedzin twojego życia, ale ostatecznie im mniej zagracony i brudny dom, tym lepiej twoje ciało i umysł mogą funkcjonować. Jeśli szukasz sposobów, aby być bardziej produktywnym w swoim życiu, posprzątaj dom

  • Czyszczenie przywraca Ci kontrolę

Dla wielu z nas, gdy czasy stają się trudne, może się wydawać, że wszystko wymyka się spod kontroli, a opanowanie naszego życia może wydawać się daremne. Poświęcaj jednak regularną ilość czasu na sprzątanie, a możesz znacznie zmniejszyć stres i napięcie, dając sobie jedną rzecz mniej, o którą musisz się martwić.

Bałagan i brud mogą sprawiać, że czujemy się sfrustrowani, zestresowani i niespokojni, ale wyeliminowanie tego jest całkowicie pod naszą kontrolą, szczególnie jeśli zatrudnimy usługę sprzątania.

  • Uzyskaj poczucie spełnienia

Niezależnie od tego, czy jest to podziwianie swojego dzieła, gdy dom jest czysty i schludny, czy też cieszenie się komplementami od przyjaciół i rodziny na temat nieskazitelnego stanu domu, czysty dom może dać ci prawdziwe poczucie spełnienia

Jeśli chcesz czerpać korzyści z czystego domu, ale nie masz czasu, ani energii na samodzielne wykonanie pracy, zawsze możesz skorzystać z usług sprzątania , aby wykonać zadanie za Ciebie.

10 najczęściej zadawanych pytań dotyczących płytek

Kwadratowe, prostokątne, sześciokątne, matowe, błyszczące. Trudno wyobrazić sobie bardziej uniwersalny materiał podłogowy niż płytki. Są również znane ze swojej wysokiej trwałości, łatwości konserwacji i instalacji i są jednym z najczęstszych wyborów do pokrywania podłóg i ścian.

Więcej…

Płytki marmuropodobne

Na platformie otoHurtownia nierzadko zachwycamy się zaletami gresu. Jako sztuczny materiał stanowi praktyczną alternatywę dla kamienia naturalnego. Na rynku jest nieskończona gama płytek gresowych, dlatego staramy się wybierać tylko najbardziej realistyczne, urocze i stylowe opcje, aby nie przytłaczać setkami odmian tego samego. Nasze płytki gresowe - drewnopodobne cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Mamy jednak słabość do płytek z efektami marmuru.

Więcej…

Piękno gresu i ceramiki

Piękno gresu polega na tym, że jest on naturalnie gęsta, a zatem bardzo twardy i wytrzymały. Jest wykonany z rafinowanej gliny i innych naturalnych składników, dzięki czemu ma większą trwałość niż ceramika​.

Więcej…