Ponad 5000 płytek

w ofercie

10 najlepszych płytek gresowych

Jeśli w tym sezonie układasz płytki ścienne lub podłogowe, nie możesz się pomylić z płytkami gresowymi . Są niezwykle wytrzymałe i trwałe, a dostępne są w setkach różnych kształtów, rozmiarów i stylów. Oto 10 naszych najlepszych projektów…

 

1) Płytki dębowe

Pierwszym w naszym odliczaniu porcelanowych piękności jest  Płytka Dębowa. Ta płytka podłogowa ma realistyczny wzór imitujący drewno, który idealnie nadaje się do stworzenia naturalnego wyglądu we wnętrzu. Podłogi drewniane nigdy nie były tak popularne, ale problem naturalnego drewna polega na tym, że łatwo rysuje się i wymaga ciągłego szlifowania i woskowania. Płytki gresowe stanowią solidną, bezobsługową alternatywę.

 

2) Płytki z efektem kamienia wybrzeża

Kolejną płytką, która idealnie nadaje się do stworzenia naturalnego wyglądu w wybranym pomieszczeniu. Ma realistyczny wzór z efektem kamienia w jasnoszarym odcieniu i jest idealny do wprowadzenia kojącego, uspokajającego wystroju w stylu spa do łazienki, sypialni lub salonu. Może być stosowany zarówno na ścianach, jak i podłogach.

 

3) Płytki 3D

Płytki wzorzyste zyskały na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Teraz najbardziej pożądane są wzory geometryczne, takie jak te płytki 3D . Te płytki gresowe mają wypukły, sześcienny wzór i idealnie nadają się do stworzenia uderzającego, centralnego punktu w kuchni lub salonie. Mogą być stosowane zarówno na ścianach, jak i podłogach; tworząc wspaniałą podłogę lub przyciągającą wzrok ścianę.

 

4) Płytki z desek z drewna w stylu vintage

Ponieważ płytki gresowe są mrozoodporne i praktycznie wodoodporne, doskonale nadają się do stosowania na zewnątrz. W rzeczywistości, podczas gdy kiedyś do tworzenia tarasów używano naturalnego drewna, teraz ludzie wybierają zamiast tego płytki z efektem drewna gresowego . Czemu? Ponieważ są łatwiejsze w czyszczeniu, nie wymagają zabiegów pielęgnacyjnych i znacznie dłużej pozostają w lepszym stanie. Wypróbuj jedną z opcji antypoślizgowych z naszej gamy płytek Vintage Wood .

 

5) Eleganckie płytki z efektem marmuru

Jak wspomnieliśmy wcześniej, idea „stworzenia naturalnego wyglądu” w Twoim domu to ogromny trend w projektowaniu. Spośród wszystkich dostępnych kamieni naturalnych marmur jest zdecydowanie najbardziej pożądany. Zapewne ze względu na charakterystyczne żyłkowanie, które natychmiast nadaje ścianie lub podłodze charakteru. Płytki gresowe, takie jak Elegante Marble Effect Tiles , są opłacalną alternatywą dla prawdziwej oferty.

 
 

6) Płytki mozaikowe

Połącz dwie ikony stylu — sześciokąt i mozaikę — a otrzymasz zwycięską formułę. Zostało to udowodnione raz po raz przez nasze płytki mozaikowe. Wykonane z wytrzymałej gresu, te białe sześciokątne mozaiki mają subtelne matowe wykończenie i są wyposażone w łatwy do przycinania podkład z siatki. Użyj ich, aby szybko i łatwo dodać stylu do ściany lub podłogi. Aby naprawdę podkreślić kształt, wypróbuj kontrastową fugę antracytową.

 

7) Płytki z efektem drewna z odzysku

Skoro mówimy o trendach wnętrzarskich, porozmawiajmy o dużym – odzyskanym drewnie. Przejdź się po każdym pokazie domowym, a zobaczysz mnóstwo odzyskanych drewnianych powierzchni – przetworzonego drewna, które zostało uratowane z jednego istnienia i zaadaptowane do innego. Często bity będą pomalowane, niektóre będą chropowate, a inne gładkie. Ta mieszanka wykończeń i tekstur sprawia, że ​​jest tak charakterystyczna i pożądana. Nasze płytki z efektem odzyskanego drewna mają bardzo realistyczny wygląd i doskonale nadają się do ożywienia każdej przestrzeni podłogowej.

 

8) Płytki dekoracyjne

Pamiętasz trend, o którym wspominaliśmy wcześniej? Podczas gdy geometria to popularne podejście do tego stylu, kolorowe patchworki to drugie, a żadna nie wygląda bardziej efektownie ani stylowo niż te płytki dekoracyjne w stylu arabesko-marokańskim . Ponieważ są wykonane z gresu, są wystarczająco mocne, aby można je było używać zarówno na ścianach, jak i podłogach, dzięki czemu możesz przekształcić pomieszczenie od góry do dołu.

 

9) Płytki licowe z odzysku drewna

Uwielbiamy płytki ścienne z fakturą. Teksturowane powierzchnie są tam, gdzie jest, jeśli chodzi o wzbudzanie zainteresowania przestrzeniami ściennymi. Stanowią miłą przerwę od zwykłych, gładkich płytek. Te płytki dzielone z drewna z odzysku łączą rozłożony, wielopoziomowy, teksturowany wygląd z charakterystycznym trendem z odzysku drewna, o którym mówiliśmy wcześniej. Z łatwością stworzą kradnącą pokój ścianę w każdej łazience, salonie, jadalni lub sypialni.

 

10) Płytki gresowe z efektem łupka

Jeśli kochasz naturalny wygląd, ale chcesz zaprosić do swojego domu aromatyczną teksturę, to prawdopodobnie płytki z efektem łupka są dla Ciebie. Nasze płytki mają rozszczepioną antypoślizgową powierzchnię z realistycznym wzorem łupka, który idealnie nadaje się do stworzenia naturalistycznej przestrzeni podłogowej w każdym pomieszczeniu w całym domu.

Modne kolory w kuchni

Masz ochotę podążać za nowym trendem kuchennym, z którym spotkałeś się w Internecie? Powinieneś najpierw zastanowić się, jak projekt będzie wyglądał w przyszłości. Planowanie wyglądu kuchni nie należy lekceważyć. W sumie, projektowanie wnętrz obejmuje sztukę i naukę stworzenia estetycznego, ale zdrowego środowiska. 

Więcej…

Tace z marmuru

Marmurowe tace są uniwersalnymi elementami do wykorzystania w aranżacji z różnych powodów. Wyglądają elegancko i są łatwe do przechowywania, dzięki czemu przestrzeń jest mniej zagracona. Tace są świetnym sposobem dodania funkcjonalności, są również łatwe do zmiany wystroju, gdy chcesz czegoś innego. Jak więc ozdobić dom tacami, aby nadać styl każdemu pomieszczeniu? Jakie są najlepsze sposoby wykorzystania tacy w Twoim domu? Przedstawiamy 7 popularnych pomysłów na dekorowanie tac w Twoim domu.

Więcej…

Błędy przy układaniu płytek wielkoformatowych

Płytki wielkoformatowe są obecnie bardzo modne, układa się je zarówno na ścianach, jak i podłogach w różnych konfiguracjach. Można używać dużych i małych formatów płytek, aby uzyskać efekt. Przedstawiamy pięć największych błędów, jakie można popełnić podczas układania płytek wielkoformatowych…

Więcej…