Ponad 5000 płytek

w ofercie

Płytki Terrazzo

Płytki lastryko, popularne w domach o dowolnym stylu, to klasyczny wybór zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi i ponadczasowemu, eleganckiemu wyglądowi.

Niezależnie od tego, czy szukasz bogatych, ziemistych tonów, kojących neutralnych czy kolorowych, nowoczesnych akcentów, dzięki naszej oszałamiającej gamie płytek z efektem lastryko z pewnością znajdziesz idealne dopasowanie do swojego domu.

  

Czy płytki lastryko są drogie?

 

Oryginalne lastryko jest wykonane z mieszanki marmuru, kamienia i odłamków szkła, które tworzą rozproszony wygląd, z którego jest tak dobrze znane. Ich alternatywa, płytki z efektem lastryko, wykonane są z trwałej gresu, dzięki czemu są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Te płytki są nie tylko mniej wymagające w utrzymaniu niż prawdziwe, ale są dostępne w szerszej gamie kolorów, kształtów i rozmiarów w znacznie niższej cenie.

  

Czym są płytki z efektem lastryko?

 

Płytki z efektem lastryko pięknie naśladują wygląd lastryko bez wysokich kosztów i konserwacji. Porcelana jest materiałem nieporowatym, dlatego płytki z efektem lastryko sprawdzają się w większej liczbie miejsc w domu niż w przypadku prawdziwego lastryko, takich jak kuchnie i łazienki, gdzie byłyby narażone na nadmierną wodę i częste zużycie.

  

Jak stylizujesz płytki lastryko?

 

Ze względu na ponadczasowy i elegancki wygląd płytek lastryko, doskonale komponują się z bogactwem różnych schematów aranżacji wnętrz. Niezależnie od tego, czy szukasz tradycyjnego, rustykalnego wyglądu, czy kolorowego współczesnego wyglądu, z pewnością znajdziesz coś, co pasuje do Twojego stylu.

 

Monochromatyczny

 

„Zajęte” płytki lastryko, które są zaprojektowane z dużą ilością odłamków, które są bliżej siebie, tworzą dramatyczny efekt zarówno na ścianach, jak i podłogach i są idealne, aby uzyskać wyrazisty wygląd. Połącz je z prostymi kolorami w odcieniach zbliżonych do ich projektu, ponieważ pomaga to podkreślić wspaniałość wzoru lastryko, podkreślając ich charakter i urok. 

 

Minimalizm

 

Minimalistyczny układ wnętrza to idealne miejsce na płytki lastryko, ponieważ pomagają dodać głębi i osobowości, nie przytłaczając. Te oszałamiające szare płytki tworzą teksturę i urok w tym prostym projekcie łazienki, działając jako tło, aby jeszcze bardziej podkreślić rzadki, ale elegancki wystrój. 

 

Maksymalizm

 

Szukasz czegoś trochę… więcej? Maksymalizacja współgra z wyjątkowym charakterem lastryko i całą jego nakrapianą chwałą, aby stworzyć potężną przestrzeń w Twoim domu. Wykorzystując jasne kolory i odważne meble, ten schemat projektowy współpracuje zarówno z neutralnymi kolorami płytek lastryko, jak i odważnymi, współczesnymi płytkami lastryko, aby stworzyć oszałamiający wygląd, który jest idealnie dopasowany do Twojego gustu. 

 

Nowoczesny

 

Co lepiej pasuje do nowoczesnego projektu niż nasze płytki ? Pełne koloru i uroku, te oszałamiające płytki charakteryzują się rzadkimi rozpryskami gładkich kamiennych wiórów w zabawnych odcieniach szarości, kremu, pomarańczy, brązu i błękitu. Te nowoczesne kafelki mają jasne, neutralne tło, dzięki czemu można je łatwo łączyć z mnóstwem płytek, farb i mebli.  

 

Tradycyjny

 

Urocze uzupełnienie każdego domu, płytki lastryko ożywiają tradycyjne projekty wzornicze. Użyte jako panele w przytulnej kuchni, nasze płytki Terrazzo tworzą wyjątkowy punkt centralny, który pięknie współgra z rustykalnymi drewnianymi elementami w pomieszczeniu. Uwielbiamy zygzakowaty wzór, który tworzy charakterystyczny sześciokątny kształt.

Jak układać płytki gresowe?

Zasady układania gresu są podobne do układania zwykłych płytek ceramicznych. Mimo to istnieją specjalne wymagania dotyczące wyboru kleju do płytek i jakości pracy. Wynika to z prawie zerowej absorpcji wilgoci i bardzo wysokiej trwałości sztucznego kamienia.

Więcej…

Posadzki żywiczne

Posadzki żywiczne polegają na wylaniu żywicy epoksydowej na powierzchnię betonu, która następnie twardnieje i tworzy mocną warstwę ochronną. Wykorzystywane są w przestrzeniach handlowych i przemysłowych, ze względu na trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Mogą być stosowane również w przestrzeniach mieszkalnych.

Więcej…

Popularne kolory płytek 2022

Popularny kolor płytek gresowych i ceramicznych stale się zmienia. Osoby, które są gotowe do dekoracji swoich przestrzeni w domu, muszą cały czas zwracać uwagę na trend mody w kolorze płytek. Jaki jest więc najpopularniejszy kolor płytek w 2021 roku? Jaki kolor płytek będzie popularny w 2022 roku i jak nadążyć za trendami mody? Wymienimy 5 najgorętszych trendów kolorystycznych płytek.

Więcej…