Płytki Terrazzo

Płytki lastryko, popularne w domach o dowolnym stylu, to klasyczny wybór zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi i ponadczasowemu, eleganckiemu wyglądowi.

Niezależnie od tego, czy szukasz bogatych, ziemistych tonów, kojących neutralnych czy kolorowych, nowoczesnych akcentów, dzięki naszej oszałamiającej gamie płytek z efektem lastryko z pewnością znajdziesz idealne dopasowanie do swojego domu.

  

Czy płytki lastryko są drogie?

 

Oryginalne lastryko jest wykonane z mieszanki marmuru, kamienia i odłamków szkła, które tworzą rozproszony wygląd, z którego jest tak dobrze znane. Ich alternatywa, płytki z efektem lastryko, wykonane są z trwałej gresu, dzięki czemu są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Te płytki są nie tylko mniej wymagające w utrzymaniu niż prawdziwe, ale są dostępne w szerszej gamie kolorów, kształtów i rozmiarów w znacznie niższej cenie.

  

Czym są płytki z efektem lastryko?

 

Płytki z efektem lastryko pięknie naśladują wygląd lastryko bez wysokich kosztów i konserwacji. Porcelana jest materiałem nieporowatym, dlatego płytki z efektem lastryko sprawdzają się w większej liczbie miejsc w domu niż w przypadku prawdziwego lastryko, takich jak kuchnie i łazienki, gdzie byłyby narażone na nadmierną wodę i częste zużycie.

  

Jak stylizujesz płytki lastryko?

 

Ze względu na ponadczasowy i elegancki wygląd płytek lastryko, doskonale komponują się z bogactwem różnych schematów aranżacji wnętrz. Niezależnie od tego, czy szukasz tradycyjnego, rustykalnego wyglądu, czy kolorowego współczesnego wyglądu, z pewnością znajdziesz coś, co pasuje do Twojego stylu.

 

Monochromatyczny

 

„Zajęte” płytki lastryko, które są zaprojektowane z dużą ilością odłamków, które są bliżej siebie, tworzą dramatyczny efekt zarówno na ścianach, jak i podłogach i są idealne, aby uzyskać wyrazisty wygląd. Połącz je z prostymi kolorami w odcieniach zbliżonych do ich projektu, ponieważ pomaga to podkreślić wspaniałość wzoru lastryko, podkreślając ich charakter i urok. 

 

Minimalizm

 

Minimalistyczny układ wnętrza to idealne miejsce na płytki lastryko, ponieważ pomagają dodać głębi i osobowości, nie przytłaczając. Te oszałamiające szare płytki tworzą teksturę i urok w tym prostym projekcie łazienki, działając jako tło, aby jeszcze bardziej podkreślić rzadki, ale elegancki wystrój. 

 

Maksymalizm

 

Szukasz czegoś trochę… więcej? Maksymalizacja współgra z wyjątkowym charakterem lastryko i całą jego nakrapianą chwałą, aby stworzyć potężną przestrzeń w Twoim domu. Wykorzystując jasne kolory i odważne meble, ten schemat projektowy współpracuje zarówno z neutralnymi kolorami płytek lastryko, jak i odważnymi, współczesnymi płytkami lastryko, aby stworzyć oszałamiający wygląd, który jest idealnie dopasowany do Twojego gustu. 

 

Nowoczesny

 

Co lepiej pasuje do nowoczesnego projektu niż nasze płytki ? Pełne koloru i uroku, te oszałamiające płytki charakteryzują się rzadkimi rozpryskami gładkich kamiennych wiórów w zabawnych odcieniach szarości, kremu, pomarańczy, brązu i błękitu. Te nowoczesne kafelki mają jasne, neutralne tło, dzięki czemu można je łatwo łączyć z mnóstwem płytek, farb i mebli.  

 

Tradycyjny

 

Urocze uzupełnienie każdego domu, płytki lastryko ożywiają tradycyjne projekty wzornicze. Użyte jako panele w przytulnej kuchni, nasze płytki Terrazzo tworzą wyjątkowy punkt centralny, który pięknie współgra z rustykalnymi drewnianymi elementami w pomieszczeniu. Uwielbiamy zygzakowaty wzór, który tworzy charakterystyczny sześciokątny kształt.

Dlaczego blaty granitowe są trendy?

Czy zmieniasz/remontujesz swoją przestrzeń? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, może teraz lub w przyszłości wymienić chcesz kuchnię. Kuchnia to jedno z najbardziej aktywnych miejsc, w której gotujesz i dzielisz dobre chwile z rodziną. To właściwie jedyne pomieszczenie, które tworzy maksimum wspomnień.

Więcej…

Płytki trawertynowe z kamienia naturalnego

Trawertyn jest jedną z najpopularniejszych kamieni naturalnych i to z wielu powodów. Dzięki szerokiej gamie ciepłych, ziemistych kolorów do wyboru, w tym; kremowy i biały, mamy szeroką gamę dopasowaną do wybranej przez Ciebie kolorystyki.

Więcej…

Jak w pełni wykorzystać kwadratowe płytki?

Odważ się zaprojektować swoją przestrzeń w kwadratowym formacie i zrób wrażenie do kwadratu, płytkami w swoim domu. Kwadratowe płytki to klasyczny i ponadczasowy styl dla każdej przestrzeni i pojawiają się w wielu modnych wnętrzach, profilach na Instagramie i błyszczących stronach magazynów.

Więcej…