Trendy płytek kuchennych 2021

Często to, co jest modne w projektowaniu, jest również modne w kafelkach. W 2021 roku zobaczymy wiele sześciokątów, ciemnych kolorów, takich jak granat, ciemnozielony i czarny, ceglany wygląd i wzorzyste płytki. Klasyczne płytki są nadal popularne. Kolor bieli wygląda świeżo i interesująco. Wzorzyste płytki, zwłaszcza jeśli są używane do sufitu, aby pokryć całą ścianę, nadają Twojej przestrzeni wygląd tapety z łatwego w pielęgnacji materiału. Szklane panele, które są dużymi kawałkami hartowanego szkła, zwykle mają wzór lub nadruk. Użyj tych przyciągających wzrok elementów, aby wyrazić swoją opinię nad płytą kuchenną lub za zlewem.

Mozaiki są często używane jako element dekoracyjny, ponieważ składają się z niewielkich płytek. Nie bój się stworzyć całej ściany akcentowaną unikalną mozaiką. Użyj szkła, marmuru, ceramiki, porcelany oraz innych materiałów, aby nadać kuchni akcenty koloru, połysku i kształtu.

Niezależnie od tego, czy masz przestronną kuchnię, która jest rozrywkowym centrum domu, czy też niewielką przestrzeń, która jest wystarczająco duża dla Ciebie, podłoga z płytek jest zawsze idealnym wyborem do Twojej kuchni. W pomieszczeniu, które jest używane prawie codziennie, ważne jest, aby mieć coś, co jest łatwe do czyszczenia i trwałe. Od nowoczesnych po klasyczne, płytki mogą z łatwością osiągnąć niemal styl, o jakim marzyłeś, zachowując jednocześnie te łatwe w pielęgnacji właściwości.
W pomieszczeniu, w którym gromadzą się Twoi goście (a także ich wycieki i bałagan), nie możesz się pomylić, używając płytek. Płytki ceramiczne, porcelanowe, szklane i kamienne łatwo się czyści po prawidłowym montażu i nadają kuchni ponadczasowy styl.
Możesz zaaranżować swoją kaflową kuchnię w prawie tyle samo kolorów, co farba… oprócz tego, że możesz dodać teksturę, połysk, wzory i blask! Niezależnie od tego, czy wolisz jasną, białą kuchnię, czy kolorową, odważną, kafelki sprawią, że kolor, który wybierzesz do swojej kuchni, utrzyma się przez lata. Dzięki różnorodności wykończeń i kolorów dostępnych w otoHurtownia nigdy nie musisz się martwić, że nie znajdziesz czegoś, co pasowałoby do Twoich szafek kuchennych i blatów.