Płytki gresowe imitujące marmur

Płytki gresowe z efektem marmuru odwzorowują najbardziej poszukiwane i cenione na świecie marmury w bogatej gamie kolorów i odcieni.

Jednym z ważnych trendów w aranżacji wnętrz są gresy i płytki łazienkowe z efektem marmuru, które odwzorowują materiał, który od wieków jest bohaterem sztuki i architektury. Marmur, interpretowany nowoczesnymi liniami i oryginalnymi połączeniami, staje się coraz bardziej popularny w projektowaniu wnętrz, wyposażenia i dodatków wyposażenia.

Płytki gresowe z efektem białego marmuru inspirowane są najlepszymi białymi marmurami włoskiej tradycji. Płytki porcelanowe z efektem marmuru Calacatta obejmują marmury o różnych odcieniach bieli i żyłek ( Calacatta Pregiato , Calacatta Delicato , Calacatta Imperiale , Calacatta Extra , Calacatta Royal ) . Białe płytki gresowe z efektem marmuru to Statuario ( Statuario Supremo , Statuario Select ) i gresy z imitacji marmuru Carrara ( Carrara Pure ).

Odcienie białego marmuru kontrastują z czarnymi gresami marmurowymi (Noir St. Laurent , Nero Marquina , Black Atlantis ) i szarymi gresowymi marmurowymi ( Bardiglio Grey , Morning Sky , Grey Fleury , Gris Supreme , Grey Stone , Grigio Intenso).

Powierzchnie podłogowe i ścienne z efektem marmuru mogą być stosowane w dowolnym stylu, od współczesnego i nowoczesnego po klasykę zinterpretowaną na nowo, aby była ponadczasowa. Aby uzyskać ciepły, przytulny styl, beżowe płytki porcelanowe imitujące marmur ( Cremo Delicato , Champagne Onyx , Creme Prestige , Beige Mystery , Travertino , Elegant Sable ) dobrze komponują się z brązowymi płytkami porcelanowymi imitującym marmur ( Bronze Luxury , Absolute Brown )

Asortyment marmuru Marvel firmy Atlas Concorde jest stale poszerzany o nowe wzory i warianty zgodne z trendami w projektowaniu wnętrz i architekturze.

Naprawdę spektakularne wybory obejmują posadzki wewnętrzne z zielonymi płytkami porcelanowymi imitującym zielony marmur ( Brazylia Green ), niebieskie gresy imitujące marmur Ultramarine ) i czerwone gresowe imitujące marmur Red Luxury ).