Schody z kamienia naturalnego

Niepowtarzalny i luksusowy wygląd schodów z kamienia naturalnego jest prawie niemożliwy do odtworzenia. Wyobraź sobie, że każdego dnia wracasz do domu i wchodzisz po wspaniałych marmurowych schodach. Zalety stosowania kamienia naturalnego na schody nie ograniczają się tylko do estetyki. Inwestycja w schody z kamienia naturalnego może w rzeczywistości przynieść szereg dodatkowych korzyści:

Trwałe i długotrwałe

Kamień naturalny to niezwykle trwały materiał odporny na próby czasu. Na dowód wystarczy spojrzeć na niektóre starożytne budynki i pomniki, które stoją do dziś. Kamień naturalny może przetrwać bardzo wiele lat dzięki sposobowi, w jaki jest formowany. Używając tego materiału do budowy swojej klatki schodowej, można być pewien, że dokona się bardzo opłacalnej inwestycji. Schody z kamienia naturalnego będą bardzo trwałe pomimo dziesięcioleci ciągłego użytkowania.

Łatwy w utrzymaniu

Kolejną wielką zaletą schodów z kamienia naturalnego jest to, że są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Schody z kamienia naturalnego nie gniją ani nie pękają z upływem czasu, jak schody drewniane. Wszystko, co należy zrobić, aby utrzymać kamienne schody, to od czasu do czasu dobrze je zamiatać i myć. Oprócz tego warto pomyśleć o jego ponownej impregnacji od czasu do czasu, aby zapewnić pełną ochronę przed plamami i zarysowaniami.

Ponadczasowy

Jeżeli projekt domu ma pozostać aktualny przez dziesięciolecia, wybór ponadczasowych produktów jest niezbędny. Kamień naturalny jest sam w sobie produktem ponadczasowym, co oznacza, że ​​zawsze można oczekiwać, że pozostanie on aktualny na dany czas i będzie wysoce pożądany, pomimo ciągle zmieniających się trendów w projektowaniu wnętrz. 

Zwiększa wartość nieruchomości

Czy planujesz w przyszłości sprzedać swój dom? Jeśli tak, schody z naturalnego kamienia mogą poważnie działać na Twoją korzyść. Kamień naturalny to modna i ponadczasowa opcja aranżacji wnętrz. Jest wysoce pożądany przez większość kupujących domy. Ponadto kamień naturalny kojarzy się z luksusem i klasą. Nie trzeba dodawać, że obecność schodów z kamienia naturalnego w Twoim domu z pewnością wzbudzi zainteresowanie większości kupujących domy.

Idealny dla alergików

Z pewnością docenisz schody z kamienia naturalnego, a nie drewniane lub dywanowe. W szczególności schody wyłożone wykładziną mogą być znacznie trudniejsze do czyszczenia i konserwacji, zwłaszcza gdy tak łatwo gromadzą się na nich brud i kurz. Z drugiej strony schody z kamienia naturalnego są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu niż inne rodzaje schodów, dzięki czemu idealnie nadają się dla właścicieli domów, którzy cierpią na alergię.

Zwróć się do otoHurtownia.pl , aby uzyskać wysokiej jakości kamień naturalny

Szukasz najwyższej jakości kamienia naturalnego do wykorzystania jako schody? Wyróżnia nas nasze doświadczenie i orientacja w rzemiośle oraz zaangażowanie w satysfakcję naszych klientów. Wykazujemy pasję do pięknie wykonanego kamienia naturalnego. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w stanie w podobny sposób docenić jego piękno, praktyczność i wartość.

Rodzaje marmuru Calacatta

Jeśli szukałeś kamienia naturalnego do wykorzystania w swojej aranżacji, z pewnością trafiłeś na marmur Calacatta. Marmur Calacatta jest uważany za jeden z najlepszych marmurów. Ten wysokiej klasy kamień naturalny jest powszechnie poszukiwany ze względu na jego rzadkość, a także wyjątkowy, luksusowy wygląd. Mogłeś natknąć się na wiele rodzajów marmuru Calacatta i instynktownie założyłeś, że wszystkie są tego samego rodzaju.

Więcej…

Jak zabudować balkon i w pełni go wykorzystać?

Zwykłe budynki mieszkalne nie mają podwórka, więc prywatna przestrzeń zewnętrzna to marzenie większości ludzi mieszkających w mieszkaniach miejskich - nawet jeśli jest to tylko mały balkon. Wiele osób lubi spędzać czas na balkonie. Jeśli masz szczęście, że masz duży balkon, czy zdecydowałbyś się go zabudować? Czytaj dalej, aby znaleźć pomysły na ogrodzone balkony i inspiracje dotyczące dekoracji, a także kilka wskazówek, jak zabudować balkon i jak w pełni wykorzystać przestrzeń.

Więcej…

Plusy i minusy blatów granitowych

​​Granitowy blat jest prawdopodobnie najtwardszym i najbardziej odpornym na zarysowania materiałem, w który można bez zawahania zainwestować. Często rozmawiamy z klientami, którzy otrzymali mylące informacje o zarysowaniach i zabrudzeniach granitowych blatów. Granit to jeden z najbardziej wszechstronnych materiałów, z którego można wykonać m.in. blaty kuchenne. Kamień naturalny jest w większości odporny na zarysowania lub przynajmniej dobrze ukrywa drobne rysy ze względu na głębię koloru i wzorów. Granit może zostać zarysowany tylko przez inny kawałek granitu lub za pomocą specjalnie zaostrzonych narzędzi przeznaczonych do przecinania materiału. Granitowe deski do krojenia mogą wydawać się dobrym pomysłem, ale umieszczenie ich na granitowej powierzchni może ją porysować.

Więcej…

Wskazówki dotyczące stylowej jadalni

Jadalnia to centrum towarzyskie Twojego domu. To idealne miejsce do organizowania świątecznych posiłków, rozmów z gośćmi oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego dekorując jadalnię, powinieneś stworzyć wygodne i zachęcające miejsce, w którym będziesz mógł cieszyć się wszystkimi tymi chwilami. Niezależnie od tego, czy układ jadalni wymaga renowacji, czy tylko kilku podstawowych ulepszeń projektu, mamy 5 wspaniałych pomysłów i wskazówek dotyczących wystroju jadalni. Mamy dla Was inspirację do natychmiastowego uzyskania nowoczesnej i stylowej jadalni.

Więcej…

Płytki polerowane vs. matowe

Czy płytki podłogowe z połyskiem to dobry pomysł? Może lepiej zdecydować się na matowe płytki podłogowe?

Więcej…

Trendy płytek łazienkowych 2021

Wybór płytki do łazienki nie jest taki prosty. Jest tak wiele różnych wzorów pod względem formy, koloru i faktury, że można się zgubić w wyborze.
Jeśli wcześniej płytki były niezbędnym elementem funkcjonalnym mokrego pomieszczenia, to dziś staramy się podążać za trendami płytek łazienkowych . Przy wyborze materiału najważniejszy jest design, moda i uroda.

Więcej…

Budowa oraz jakość płytek ceramicznych i gresowych

Wiele osób zastanawia się, jaka jest różnica między dwoma najpopularniejszymi formami płytek - ceramicznymi i gresowymi - i nic dziwnego, biorąc pod uwagę ich podobny wygląd. Nie daj się jednak zwieść, ponieważ istnieje wiele różnic między tymi dwoma typami płytek.

Więcej…

Usuwanie kleju z betonowej posadzki

Kiedy usuwasz płytki gresowe lub ceramiczne z betonowej podłogi, zawsze pozostaje trochę kleju. Usuwanie kleju z betonowej podłogi może być ciężką pracą, zwłaszcza jeśli utrzymuje się tam od wielu lat. Jak we właściwy sposób usunąć klej z posadzki betonowej? Przedstawiamy trzy sposobów na usunięcie kleju.

Więcej…

Różnica między marmurem CALACATTA i CARRARA

Jeśli zastanawiasz się nad przebudową lub wykańczaniem nowego domu, ilość wyborów kamienia dla każdego najmniejszego szczegółu może być ogromna. Przy tak wielu opcjach do wyboru i tak drobnych różnicach między nimi, podjęcie jakiejkolwiek decyzji staje się trudne.

W przypadku marmuru Carrara i Calacatta różnice między nimi są dość subtelne i mogą być niezwykle trudne do odróżnienia. Może też być zaskakujące, dlaczego Calacatta jest o wiele droższa niż Carrara.

Więcej…

Projektowanie z elementami natury

Spędzanie czasu na łonie natury zostało naukowo udowodnione, aby zmniejszyć poziom stresu, pomaga odnaleźć klarowność, odmładza ciało i umysł. Jednym z powodów, dla których natura jest tak cenna, jest to, że zmusza twój umysł do odłączenia się i wejścia w coś, co zostało nazwane stanem zen. Wejście w stan Zen pozwala ciału i umysłowi się zregenerować.

Wprowadzenie naturalnych elementów do domu może pomóc stworzyć poczucie relaksu i pomóc w stworzeniu mniej stresującego środowiska. Obejmuje to ograniczanie elektroniki do minimum, ukrywanie jej, a nawet projektowanie strefy bez technologii.

Więcej…