Płytki z dostawą do 48h 

tel. 518 518 912

pon.-pt. 8:00 - 20:00

sob.-niedz. 10:00 - 18:00

 

Zapytanie o wycenę

SMS - 518 518 912 lub info@otohurtownia.pl

Zapytanie o zamówienie

sklep@otohurtownia.pl

Ponad 5000 płytek

w ofercie


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/rethod/domains/otohurtownia.pl/public_html/templates/oto3/functions.php on line 196

Płytki łazienkowe, do kuchni, na schody i tarasowe

Schody z kamienia naturalnego

Niepowtarzalny i luksusowy wygląd schodów z kamienia naturalnego jest prawie niemożliwy do odtworzenia. Wyobraź sobie, że każdego dnia wracasz do domu i wchodzisz po wspaniałych marmurowych schodach. Zalety stosowania kamienia naturalnego na schody nie ograniczają się tylko do estetyki. Inwestycja w schody z kamienia naturalnego może w rzeczywistości przynieść szereg dodatkowych korzyści:

Trwałe i długotrwałe

Kamień naturalny to niezwykle trwały materiał odporny na próby czasu. Na dowód wystarczy spojrzeć na niektóre starożytne budynki i pomniki, które stoją do dziś. Kamień naturalny może przetrwać bardzo wiele lat dzięki sposobowi, w jaki jest formowany. Używając tego materiału do budowy swojej klatki schodowej, można być pewien, że dokona się bardzo opłacalnej inwestycji. Schody z kamienia naturalnego będą bardzo trwałe pomimo dziesięcioleci ciągłego użytkowania.

Łatwy w utrzymaniu

Kolejną wielką zaletą schodów z kamienia naturalnego jest to, że są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Schody z kamienia naturalnego nie gniją ani nie pękają z upływem czasu, jak schody drewniane. Wszystko, co należy zrobić, aby utrzymać kamienne schody, to od czasu do czasu dobrze je zamiatać i myć. Oprócz tego warto pomyśleć o jego ponownej impregnacji od czasu do czasu, aby zapewnić pełną ochronę przed plamami i zarysowaniami.

Ponadczasowy

Jeżeli projekt domu ma pozostać aktualny przez dziesięciolecia, wybór ponadczasowych produktów jest niezbędny. Kamień naturalny jest sam w sobie produktem ponadczasowym, co oznacza, że ​​zawsze można oczekiwać, że pozostanie on aktualny na dany czas i będzie wysoce pożądany, pomimo ciągle zmieniających się trendów w projektowaniu wnętrz. 

Zwiększa wartość nieruchomości

Czy planujesz w przyszłości sprzedać swój dom? Jeśli tak, schody z naturalnego kamienia mogą poważnie działać na Twoją korzyść. Kamień naturalny to modna i ponadczasowa opcja aranżacji wnętrz. Jest wysoce pożądany przez większość kupujących domy. Ponadto kamień naturalny kojarzy się z luksusem i klasą. Nie trzeba dodawać, że obecność schodów z kamienia naturalnego w Twoim domu z pewnością wzbudzi zainteresowanie większości kupujących domy.

Idealny dla alergików

Z pewnością docenisz schody z kamienia naturalnego, a nie drewniane lub dywanowe. W szczególności schody wyłożone wykładziną mogą być znacznie trudniejsze do czyszczenia i konserwacji, zwłaszcza gdy tak łatwo gromadzą się na nich brud i kurz. Z drugiej strony schody z kamienia naturalnego są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu niż inne rodzaje schodów, dzięki czemu idealnie nadają się dla właścicieli domów, którzy cierpią na alergię.

Zwróć się do otoHurtownia.pl , aby uzyskać wysokiej jakości kamień naturalny

Szukasz najwyższej jakości kamienia naturalnego do wykorzystania jako schody? Wyróżnia nas nasze doświadczenie i orientacja w rzemiośle oraz zaangażowanie w satysfakcję naszych klientów. Wykazujemy pasję do pięknie wykonanego kamienia naturalnego. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w stanie w podobny sposób docenić jego piękno, praktyczność i wartość.

Posadzki żywiczne

Posadzki żywiczne polegają na wylaniu żywicy epoksydowej na powierzchnię betonu, która następnie twardnieje i tworzy mocną warstwę ochronną. Wykorzystywane są w przestrzeniach handlowych i przemysłowych, ze względu na trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Mogą być stosowane również w przestrzeniach mieszkalnych.

Więcej…

Zalety korzystania z systemów poziomowania płytek

Wiele osób zdecyduje się na wybór płytek jako dekorację podłóg, nie tylko dlatego, że są piękne, ale także praktyczne. Jednak montaż płytek podłogowych może być szczególnie kłopotliwy. Podczas układania płytki należy wielokrotnie sprawdzać czy jest wypoziomowana i płaska, co kosztuje dużo czasu i energii. Jak więc układać płytki podłogowe płynnie i szybko? Wymaga to pomocy narzędzia pomocniczego - systemu poziomowania płytek podłogowych. Wykorzystanie systemu poziomowania płytek podłogowych podczas układania podłogi to niezawodny sposób na zapewnienie prawidłowego zainstalowania produktu końcowego.

Więcej…

Okładzina ścienna z łupka

Panele elewacyjne z łupka są idealnym rozwiązaniem zarówno dla ścian zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Naturalne właściwości tego wyjątkowego materiału sprawiają, że jest to jeden z najlepszych systemów okładzinowych na rynku. Architekci uważają okładzinę z naturalnego łupka za optymalny materiał do budowy. Dzięki swojej wysokiej wydajności, niewielkiej konserwacji i trwałości, płytki łupkowe stały się wyróżniającym elementem nowoczesnego wzornictwa.

Więcej…