Ponad 5000 płytek

w ofercie

Płytki gresowe imitujące marmur

Płytki gresowe z efektem marmuru odwzorowują najbardziej poszukiwane i cenione na świecie marmury w bogatej gamie kolorów i odcieni.

Jednym z ważnych trendów w aranżacji wnętrz są gresy i płytki łazienkowe z efektem marmuru, które odwzorowują materiał, który od wieków jest bohaterem sztuki i architektury. Marmur, interpretowany nowoczesnymi liniami i oryginalnymi połączeniami, staje się coraz bardziej popularny w projektowaniu wnętrz, wyposażenia i dodatków wyposażenia.

Płytki gresowe z efektem białego marmuru inspirowane są najlepszymi białymi marmurami włoskiej tradycji. Płytki porcelanowe z efektem marmuru Calacatta obejmują marmury o różnych odcieniach bieli i żyłek ( Calacatta Pregiato , Calacatta Delicato , Calacatta Imperiale , Calacatta Extra , Calacatta Royal ) . Białe płytki gresowe z efektem marmuru to Statuario ( Statuario Supremo , Statuario Select ) i gresy z imitacji marmuru Carrara ( Carrara Pure ).

Odcienie białego marmuru kontrastują z czarnymi gresami marmurowymi (Noir St. Laurent , Nero Marquina , Black Atlantis ) i szarymi gresowymi marmurowymi ( Bardiglio Grey , Morning Sky , Grey Fleury , Gris Supreme , Grey Stone , Grigio Intenso).

Powierzchnie podłogowe i ścienne z efektem marmuru mogą być stosowane w dowolnym stylu, od współczesnego i nowoczesnego po klasykę zinterpretowaną na nowo, aby była ponadczasowa. Aby uzyskać ciepły, przytulny styl, beżowe płytki porcelanowe imitujące marmur ( Cremo Delicato , Champagne Onyx , Creme Prestige , Beige Mystery , Travertino , Elegant Sable ) dobrze komponują się z brązowymi płytkami porcelanowymi imitującym marmur ( Bronze Luxury , Absolute Brown )

Asortyment marmuru Marvel firmy Atlas Concorde jest stale poszerzany o nowe wzory i warianty zgodne z trendami w projektowaniu wnętrz i architekturze.

Naprawdę spektakularne wybory obejmują posadzki wewnętrzne z zielonymi płytkami porcelanowymi imitującym zielony marmur ( Brazylia Green ), niebieskie gresy imitujące marmur Ultramarine ) i czerwone gresowe imitujące marmur Red Luxury ).

Marmurowe krzesło Lapella Zaha

Zaha Hadid Architects zaprojektowali krzesło Lapella, kontynuując „badania nad strukturą i tektoniką uwzględniającą wytwarzanie, reinterpretując kultowy fotel z 1963 roku autorstwa Hansa J. Wegnera”. Stworzone z włoskiego marmuru Lapella zachowuje proporcje i skalę oryginalnego krzesła, wprowadzając „współczesne narzędzia kamienne i kompozyty z włókna węglowego”. 

Więcej…

Budowa oraz jakość płytek ceramicznych i gresowych

Wiele osób zastanawia się, jaka jest różnica między dwoma najpopularniejszymi formami płytek - ceramicznymi i gresowymi - i nic dziwnego, biorąc pod uwagę ich podobny wygląd. Nie daj się jednak zwieść, ponieważ istnieje wiele różnic między tymi dwoma typami płytek.

Więcej…

Jak zaprojektować kuchnię?

Modernizacja kuchni prawdopodobnie będzie jedną z droższych ulepszeń w domu, ale może być również jedną z najbardziej satysfakcjonujących. Po pierwsze, gotowanie w nowej, eleganckiej kuchni jest samo w sobie ogromną wygraną. Ale po drugie, kuchnie wciąż są uważane za przynoszące jeden z najlepszych zwrotów z inwestycji w remont domu. Jeśli zrobisz to dobrze, to znaczy.

Więcej…