Ponad 5000 płytek

w ofercie

Białe płytki do kuchni i łazienki

Ponadczasowa i uniwersalna biel to często kolor o którym zapominamy. Jego prosty minimalizm i świeży wygląd sprawiają, że jest to idealny wybór koloru płytek, a ponadto jest niezaprzeczalnie najpopularniejszym wyborem zarówno do kuchni, jak i łazienki i nie spodziewamy się, że to się zmieni w najbliższym czasie.

Niezależnie od tego, czy szukasz małych białych kwadratowych płytek, czy wielkoformatowych kwadratowych płytek, gwarantujemy, że mamy biały kwadratowy wzór płytek, który będzie pasował do Twojego domu i wymagań.
Jeśli chodzi o kształt płytek, w ostatnich latach obserwujemy ogromny wzrost popularności prostokątnej płytki ceramicznej oraz gresowej i jesteśmy pewni, że ten trend na jakiś czas się utrzyma. W połączeniu z ciemną fugą, białe kwadratowe są idealnym wyborem do stworzenia współczesnego i wszechstronnego wystroju i sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i łazience. Dostępne w różnych rozmiarach, nasze białe płytki są idealnym wyborem na nowoczesną ścianę w Twojej kuchni i wyglądają fantastycznie, niezależnie od tego, czy są ułożone w formacie naprzemiennym, czy liniowym. Dostępny w połysku lub satynowym wykończeniu.
Małe białe, kwadratowe płytki również świetnie prezentują się na podłogach, zwłaszcza w połączeniu z kontrastowymi płytkami wzorzystymi.
Aby uzyskać harmonijny układ białych płytek, pomyśl o połączeniu różnych kształtów i rozmiarów. Często najpopularniejszy wybór na podłogę w łazience, duża biała kwadratowa płytka tworzy wrażenie przestronności i będzie świetnie wyglądać w połączeniu z płytkami o różnych kształtach i fakturach na ścianach. Duża kwadratowa płytka podłogowa oraz prostokątna płytka ścienna w wykończeniu gładkim i dekoracyjnym, jest doskonałym przykładem tego, jak uzyskać piękną, ponadczasową, białą łazienkę.
Wybór bieli nie musi być nudny. Aby uzyskać ciekawy efekt, wybierz kolekcję, która ma różne odcienie lub wzory. Uwielbiamy nasze kolekcje marmurowych płytek z gresu, które są dostępne w pięknym, wzornictwie dużego formatu, nadającym się do ścian i podłóg. Dzięki subtelnym akcentom koloru i żyłek, możesz osiągnąć luksusowy wygląd w swoim domu.
Białe płytki występują w wielu różnych odcieniach, kształtach - jest w czym wybierać. Dla tych, którzy chcą uniknąć polerowanego wykończenia na wysoki połysk, biała płytka może również pomóc w uzyskaniu współczesnego charakteru. Oddając charakterystyczny, postarzany wygląd cementu, biała płytka oferuje stonowane podejście do tego rustykalnego trendu.
Wybierając kolor i rozmiar płytek, pomyśl dwa razy o bieli. Niezależnie od tego, czy szukasz nowoczesnej kuchni, czy ponadczasowej podłogi do łazienki, masz do wyboru ogromną liczbę wykończeń, rozmiarów i kształtów. Zapoznaj się z naszą ofertą białych płytek, aby znaleźć swój idealny wygląd.

Mity na temat kamienia naturalnego

Piękno kamienia naturalnego nie ma sobie równych z żadnym innym materiałem. Jednak wciąż jest wielu ludzi, którzy niechętnie używają go w swoich domach. Chcemy obalić powszechne mity na temat granitu, marmuru i trawertynu.

Więcej…

Jak malować płytki?

Czy Twoje płytki wyglądają na trochę przestarzałe, ale masz ograniczony budżet? Nie martw się, po prostu postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak malować płytki, aby uzyskać tanie, ale skuteczne rozwiązanie.

Więcej…

Przestrzeń dzięki oświetleniu

Oświetlenie ma największy wpływ na aranżację wnętrz i rozproszenie światła po powierzchni posadzki. Jest to również element, który może przesądzić o sukcesie lub porażce wnętrza dowolnej wielkości. Dobre oświetlenie jest szczególnie ważne w przypadku mniejszych lub bardziej zatłoczonych przestrzeni, dzięki czemu są one większe lub bardziej otwarte bez zmiany ich rzeczywistego rozmiaru. Natomiast większe przestrzenie bez dobrego oświetlenia będą wydawać się mniejsze i mniej atrakcyjne, niż mogłyby być. Aby wnętrze wydawało się wystarczająco większe i dobrze doświetlone, projektanci mogą polegać na metodach maksymalizacji potencjału przestrzeni. Od zastosowania odpowiedniego rodzaju cieniowania i oświetlenia, poprzez umieszczenie ich w najbardziej odpowiednim miejscu, aż po łączenie innych elementów tak, aby jak najlepiej uzupełniały istniejące oświetlenie. W tym artykule przedstawiamy kilka podstawowych wskazówek dotyczących oświetlenia, aby powiększyć przestrzeń, uczynić ją bardziej stylową i współczesną.

Więcej…