Płytki z dostawą do 48h 

tel. 518 518 912

pon.-pt. 8:00 - 20:00

sob.-niedz. 10:00 - 18:00

 

Zapytanie o wycenę

SMS - 518 518 912 lub info@otohurtownia.pl

Zapytanie o zamówienie

sklep@otohurtownia.pl

Ponad 5000 płytek

w ofercie

Płytki łazienkowe, do kuchni, na schody i tarasowe

Dlaczego blaty granitowe są ponadczasowe?

Czy zmieniasz swoją przestrzeń życiową? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, możesz również przebudować swoją kuchnię. Kuchnia to jedno z najbardziej aktywnych miejsc, w którym zbierasz się, gotujesz razem i dzielisz dobre chwile z rodziną. To właściwie jedyne pomieszczenie, które tworzy maksimum wspomnień. 

Niezależnie od tego, czy chodzi o rodzinę, czy gości, będziesz gotować pyszne posiłki bezpośrednio w kuchni, dlatego blat musi być solidny i trwały. Co powiesz na wybór blatów granitowych do swojej kuchni? Wejdź do każdej współczesnej kuchni, a znajdziesz granitowy blat. To tak popularna opcja, że ​​nie można jej przeoczyć.

Korzyści z montażu blatów granitowych 

  1. Blaty granitowe są bardzo trwałe – ponieważ materiał jest twardy, nie można oczekiwać odprysków lub pęknięć. Wkładasz w to swoje ciężko zarobione pieniądze, więc najlepiej wybrać coś trwałego. 
  2. Nie odpryskuje ani nie rysuje się tak łatwo – nie można oczekiwać, że granitowe blaty będą łatwo odpryskiwać lub rysować. Są bardzo trwałe i mogą wytrzymać nacisk. Na wypadek, gdyby Twój kociak zdecydował się chodzić po blacie, nic nie wpłynie na granitowy blat. 
  3. Dodanie wartości do Twojej przestrzeni kuchennej – Wygląda niesamowicie i dodaje wartości do Twojej przestrzeni kuchennej. Jeśli planujesz sprzedać go później (lub teraz), kupujący uzna granitowy blat za kuszący i pociągający. 
  4. Opcja przyjazna rodzinie – dzieci i dorośli uwielbiają czasami siedzieć na blacie. Możesz mieć gorącą patelnię z pieca. Chociaż nie zaleca się umieszczania niczego gorącego na blacie, ten materiał również poradzi sobie z dużymi i ciepłymi patelniami. 
  5. Są płaskie, dzięki czemu nadają się do pieczenia i gotowania – zwijanie ciasta, robienie spodu do pizzy, czy po prostu robienie ciasteczek – powierzchnia granitowego blatu jest płaska. Jest to główna zaleta, więc musisz śmiało zaopatrzyć się w granitowy blat. 

Blaty granitowe nie tylko dobrze wyglądają, ale dodają wartości i są bardzo trwałe. Będziesz zadowolony ze swojej decyzji. Co więcej, nie ma nic, czego nie można by lubić w blatach granitowych – są najlepsze, ponieważ są wyjątkowe i nie ma dwóch takich samych elementów.

Posadzki kuchenne

Rodzaj podłóg w kuchni może wpłynąć na ogólny wygląd tego najbardziej centralnego pomieszczenia w domu lub zmienić go. Planując wymianę starych podłóg, należy wziąć pod uwagę wiele elementów. Podczas podejmowania decyzji należy wziąć pod uwagę wymagania dotyczące materiału, koloru, stylu i konserwacji.

Nie ma dobrego lub złego rodzaju podłogi kuchennej, ale są style i trendy, które są bardziej popularne i nie bez powodu. Zapoznaj się z najnowszymi zaleceniami dotyczącymi podłóg kuchennych. Gdy nadejdzie czas na wymianę podłóg, będziesz wystarczająco wykształcony i pewny siebie, aby wybrać nowoczesne i gustowne materiały na podłogę.

Więcej…

Dlaczego blaty granitowe są trendy?

Czy zmieniasz/remontujesz swoją przestrzeń? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, może teraz lub w przyszłości wymienić chcesz kuchnię. Kuchnia to jedno z najbardziej aktywnych miejsc, w której gotujesz i dzielisz dobre chwile z rodziną. To właściwie jedyne pomieszczenie, które tworzy maksimum wspomnień.

Więcej…

Płytki gresowe imitujące marmur

Jednym z ważnych trendów w aranżacji wnętrz są płytki gresowe o wyglądzie marmuru, które naśladują materiał, który od wieków jest bohaterem sztuki i architektury. Marmur, interpretowany nowoczesnymi liniami i oryginalnymi połączeniami, staje się coraz bardziej popularny w projektowaniu wnętrz, wyposażenia i akcesoriów meblowych.

Więcej…