Ponad 5000 płytek

w ofercie

POWIERZCHNIE PŁYTEK

Blue Media SA - Płatności online

Płatności Blue Media do wielokanałowa obsługa płatności o szerokim zastosowaniu w branży ecommerce, wśród dostawców mediów, podmiotów z sektora publicznego i bankowego. Z Płatności Online Blue Media korzysta już ponad 33 000 sklepów internetowych. 4.4 mld €, to łączna wartość transakcji obsłużonych przez Blue Media w 2020 r.

Płatności Blue Media

Płatności mobilne

Płatności z wykorzystaniem smartfonów i tabletów stale zyskują na popularności. Dlatego jedną z dostępnych metod są również płatności BLIK realizowane za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku.

Przelewy online

Obsługujemy płatności automatyczne Pay by link (takie jak mTransfer, Przelewy24 Banku BZWBK, iPKO i wiele więcej) oraz szybkie przelewy online, dla podmiotów nie oferujących płatności Pay by link.

Płatności kartą

Bramka płatności Blue Media umożliwia przyjmowanie płatności kartami debetowymi i kredytowymi Visa, MasterCard i Maestro oraz obsługuje, bazujące na płatnościach kartą, płatności 1-Clik oraz płatności cykliczne.

Portfele elektroniczne

Oferujemy płatności online za pośrednictwem e-portfeli dostarczanych przez trzech największych wydawców: Apple Pay, Google Pay i Kliknij i zapłać z Visa. Każde z rozwiązań bazuje na sprawdzonych i bezpiecznych technologiach.