Ponad 5000 płytek

w ofercie

Wykończenia z efektem marmuru dla każdego projektu

Dzięki czystym kolorom, naturalnym żyłkom, intensywnym odcieniom i przezroczystym warstwom każdy oryginalny marmur jest wiernie odtworzony ze wszystkimi zaletami ceramiki i gresu. 

Płytki podłogowe i ścienne z efektem marmuru są dostępne w różnych wykończeniach: błyszczące powierzchnie gresowe z efektem marmuru z polerowanym wykończeniem lub powierzchnie z nieprzezroczystym wykończeniem. Nieprzezroczyste płytki gresowe imitujące marmur mogą mieć matową powierzchnię lub jedwabiste wykończenie, aby uzyskać jasne powierzchnie o miękkim, jedwabistym dotyku.

Płytki o wyglądzie marmuru są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, od małych do duże formaty, oraz w różnych grubościach, w tym cienkich . Możliwość wyboru spośród wielu różnych rozmiarów i dostępność zmniejszonych grubości upraszcza układanie i instalację w każdym środowisku.

Mozaiki i dekoracje z efektem marmuru o modnych wzorach i kształtach nadają każdej przestrzeni domu niepowtarzalny, spersonalizowany styl.

Płytki podłogowe i ścienne o wyglądzie marmuru są bardzo popularne, dzięki czemu można dostosować różne obszary domu, od kuchnia do łazienka oraz salon, od pracowni po gabinet, od wnętrz mieszkalnych po eleganckie przestrzenie hotelowe oraz powierzchnie komercyjne dedykowane hotelarstwu i biznesowi.

W łazience gresowe płytki marmurowe zamieniają miejsce przeznaczone na relaks w designerską przestrzeń, także dzięki dodaniu modnych dekoracji, takich jak mozaika, kafelki w jodełkę, heksagony, złoto i metale szlachetne, które mogą wzbogacić również strefę prysznica.

Zastosowanie płytek imitujących marmur jest również bardzo popularne w kuchni, od podłogi po blat.
Podczas projektowania salonów płytki o wyglądzie marmuru określają środowiska o wyjątkowym, wyrafinowanym stylu, który dzięki eleganckim kombinacjom lub wyrafinowanym monochromatycznym aplikacjom rozszerza ciągłość koloru i tonu na całą przestrzeń, zwiększając jej efekt wizualny.

Dzięki odporności na ruch pieszy i zużycie, płytki gresowe o wyglądzie marmuru są idealne do centrów handlowych i sklepów, tworząc praktyczne, designerskie środowiska, w których można odkrywać nowe wymiary doświadczenia klienta.

Nawet w branży hotelarskiej istnieje wiele możliwych zastosowań marmurowego wyglądu: od pokoi po łazienki, lobby i restauracja, w środowiskach, które odzwierciedlają klasyczny lub współczesny styl aranżacji wnętrz. 

Modne kolory w kuchni

Masz ochotę podążać za nowym trendem kuchennym, z którym spotkałeś się w Internecie? Powinieneś najpierw zastanowić się, jak projekt będzie wyglądał w przyszłości. Planowanie wyglądu kuchni nie należy lekceważyć. W sumie, projektowanie wnętrz obejmuje sztukę i naukę stworzenia estetycznego, ale zdrowego środowiska. 

Więcej…

Płytki imitujące beton

Minimalizm to obecnie jeden z najgorętszych stylów architektury i wystroju wnętrz, a cement / beton jest jednym z materiałów wybieranych do tworzenia nowoczesnych aranżacji. Betonowe podłogi, ściany i blaty można znaleźć w prawie każdym aktualnym magazynie poświęconym projektowaniu. Chociaż jest najczęściej używany w minimalistycznych współczesnych koncepcjach, materiał ten trafia do stylów wiejskich, przemysłowych, miejskich, nowoczesnych i artystycznych z połowy wieku.

Więcej…

Modne wnętrze z płytek ściennych i podłogowych

Gresowe i ceramiczne płytki ścienne i podłogowe są używane od lat do dekoracji wnętrz przestrzeni mieszkalnych. Płytki te są trwałe i praktyczne, a także odporne na czyszczenie, wilgoć, wahania wilgotności i temperatury. Wraz z rozwojem technologicznym, płytki wewnętrzne stały się również bardziej dekoracyjne i interesujące, tworząc nieskończone możliwości tworzenia wyrazistych ścian i podłóg oraz dekorowania domu.

Więcej…