Magia płytek z efektem marmuru

Słowo „luksus” to coś, co oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi. Jeśli chodzi o przestrzenie domowe, te rzeczy, które określamy jako luksusowe, mogą wahać się od wygodnych, przez piękne wizualnie, po delikatne subtelności. 

Znalezienie sposobów na dodanie akcentów luksusu do naszych domów to świetny sposób na poprawę naszego domowego wystroju. Jednym z najbardziej luksusowych stylów płytek w naszej ofercie jest kolekcja płytek z efektem marmuru . 

Naszym zdaniem te płytki emanują klasycznym kosmopolitycznym charakterem, z lekkim, ale ciepłym efektem. Przypominają marmur widywany w wielkich hotelach, wiejskich domach i innych wspaniałych miejscach.  

Co więcej, można je łatwo dodać do własnego domu dzięki gamie otoHurtownia. 

Jakość płytek imitujących marmur w domu 

Dotknęliśmy tego nieco powyżej, z płytkami z efektem marmuru, które zapewniają jasne i oczywiste poczucie luksusu. Ale tego typu płytki to coś więcej.  

Są to naprawdę gładkie płytki, które zapewniają błyszczącą, mieniącą się powierzchnię w przestrzeni. Może to pomóc zaakcentować przestrzeń i sprawić, że będzie ona większa, przewiewna i po prostu bardziej przyjemna. 

Jasne odcienie płytek z efektem marmuru oznaczają również, że naturalne światło lub oświetlenie, które masz w domu, może być dodatkowo podkreślone przez same płytki. To wszystko składa się na wyjątkową jakość, jaką zapewniają płytki z efektem marmuru. 

Dodaj do tego kilka interesujących efektów wizualnych, z kreskami ciemniejszych odcieni, które pięknie łączą się z ogólnie jasnymi tonami płytki z efektem marmuru, a naprawdę masz coś wyjątkowego. 

Płytki podłogowe z efektem marmuru 

Marmurowe podłogi są prawdziwym znakiem pięknej domowej scenerii. Piękno płytek podłogowych z efektem marmuru polega na tym, że otrzymujesz tę samą estetykę, bez konieczności dbania o prawdziwy marmur. 

Zamiast tego otrzymujesz idealną podstawę do rozkwitu reszty Twojego pokoju. Wystarczy powiedzieć, że nie ma w domu miejsca, które nie byłoby bardziej wyjątkowe dzięki marmurowej podłodze. 

Przestrzenie, które mogą szczególnie skorzystać z płytek podłogowych z efektem marmuru, to łazienki, w których trwałość tego typu płytek ma znaczenie. Świetnie sprawdzają się również w otwartych kuchniach, zapewniając idealne miejsce do spożywania posiłków i gotowania. 

Płytki ścienne z efektem marmuru 

Gdzie można zastosować płytki imitujące marmur, jeśli chodzi o ściany? Oczywiście wybór należy do Ciebie, ale w otoHurtownia lubimy kilka konkretnych lokalizacji. 

Zastosowanie płytek z efektem marmuru w łazience to świetny sposób na przekształcenie tej przestrzeni w naprawdę piękną część domu. Efekt marmuru bardzo dobrze sprawdzi się w kabinach prysznicowych, wokół wanien lub toalet lub jako stały element w Twojej łazience. Możesz oczywiście wyrównać płytki podłogowe w łazience i płytki ścienne w łazience, aby stworzyć marmurowy cud. 

Kuchnie i korytarze to inne części domu, które naszym zdaniem naprawdę pasują do płytek z efektem marmuru,  

 

Nasze płytki gresowe Carrara White od jakiegoś czasu cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów, a ich luksusowy efekt sprawia, że ​​są świetną opcją dla różnych przestrzeni domowych. Te płytki są wytrzymałe, emanują bogactwem i oferują naprawdę dobrą wartość.